مد و استایل

آقایان ۲۵ تا ۳۵ سال با رعایت این نکات جدابتر خواهید

0

 

شمایی که داری این مقاله رو می خونید می دونستید بهترین بازه سنی را دارید ؟ سنی که می تونید خیلی راحت لباس بپوشید و خوشتیپ باشید و حتی اگر ازدواج نکردید باید بگم خیلی راحت می تونید با یه استایل فوق العاده جذاب نگاه همه خانوم ها را به خود جلب کنید. شاید بگویید خوب چگونه ؟ باید به شما نوجوانان ۲۵ تا ۳۵ سال بگویم شما با رعایت برخی نکات و دقت کردن به آن ها می توانید استایل فوق العاده را برای خود داشته باشید. اکثر شما در این سن محدودیت پوشیدن لباس ندارید. شما می توانید هم استایل اسپرت فوق العاده بزنید و از یک تی شرت و شلوار جین استفاده کنید و هم می تونید از یک استایل جذاب رسمی و کلاسیک با کت و شلوارها داشته باشید.

به شما جوان ها باید بگویم اگر می خواهید در دنیا تاثیر گذار باشید باید سعی کنید که استایل خود را درست انتخاب کنید. برای تاثیرگذاری باید بتوانید با استایل جذاب درست خود برای خود شخصیت بخرید تا مردم شما را بهتر درک کنند و بتوانید بر روی آن ها تاثیر بگذارید.

یادتان باشد لباس پوشیدن شما بر اعتبار شما تاثیر دارد. شما باید بدانید که اگر از کت و شلوار و یا تی شرت و شلوار  را در استایل اسپرت استفاده می کنید کجا استفاده می کنید ؟

استایل مردانه اسپرت برای مردانه جوان

برای داشتن استایل مناسب آقایان جوان چی کار کنند :

نکته اول :

اعتماد به نفس :

برای داشتن و انتخاب یک لباس مناسب شما باید توجه کنید که حتما اعتماد به نفس داشته باشید. زیرا اگر جوان بی اعتماد به نفسی باشید از این مردهایی خواهید بود که هیچ وقت از استایل  اسپرت خود رضایت ندارند و همین باعث می شود که کسی هم استایل شما برایش جذاب نباشد. اگر اعتماد به نفس نداشته باشید حتی اگر بهترین کت و شلوار و یا تی شرت هم بپوشید بازهم غصه دارید که این مناسب من نیست.

جالب است بخوانید  چگونه با پیراهن مردانه و ژاکت میتوان یک استایل پاییزی جذاب داشت؟

یادتان باشد اگر حتی می خواهید با استایل خود با یک خانم هم به یک شام عاشقانه بروید اول باید اعتماد به نفس داشته باشید. اعتماد یک قدرت درونی است که به شما کمک می کند با یک استایل جوانانه معمولی هم خانم ها را به خود جلب کنید.

اعتماد به نفس انرژی درونی شما است که بر سر تا پای استایل و خوشتیپی شما تاثیر مستقیم می گذارد.

 

نکته دوم :

جوانان تی شرت تبلیغاتی ممنوع

جوانان باید این را بدانند پوشیدن یک تی شرت با یک برند و لوگوی تبلیغاتی آن ها را شبیه به یک بیلبورد متحرک می کند. بهتر است به جای این گونه تی شرت ها از تی شرت های کلاسیک یقه هفت استفاده کنند و یا تی شرت هایی با طرح های سنتی بپوشید.

نکته سوم :

یک کت و شلوار متناسب با اندازه خود :

فرقی نمی کنه شما چه سنی دارید و چه شغلی دارید. بالاخره در برخی از موقعیت های زندگی خود نیازمند کت و شلوارها هستید. بالاخره شاید شد و خواستید به خواستگاری دختر مورد علاقه خود بروید باید یک کت و شلوار برای خود داشته باشید.

در اینجا باید دقت کنید که کت و شلواری را انتخاب کنید که حتما کلاسیک باشد. برای انتخاب یک کت و شلوار مناسب حتما به نکاتی مانند یقه، طول مناسب بدنه کت ( حتما طول کت به گونه ای باشد که برروی باسن شما را بگیرد) و دوخت کت و شلوار که دوخت تمیزی داشته باشد دقت کنید. برای انتخاب رنگ کت و شلوارهای خود هم باید بسیار دقت کنید. برای مثال شما نباید در مراسم خاکسپاری و یا یک جلسه شرکتی از یک دست کت و شلوار براق و جلف استفاده کنید. باید بر اساس رویداد و موقعیت خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

جالب است بخوانید  شلوار مردانه جین مشکی را چگونه با بقیه لباس ها ست کنیم ؟

نکته چهارم :

کفش های به روزتر را انتخاب کنید :

هنوز هم شما جز جوانانی هستید که از کفش های ورزشی استفاده می کنید ؟ حتی وقت هایی هم که ورزش نمی کنید؟ از ما به نصیحت برای اینکه جوان خوشتیپ تری باشید بهتر است گزینه های دیگری هم انتخاب کنید. شاید بپرسید چرا ؟

زیرا سبب جلب توجه برخی افکار سنتی می شود که هنوز این روزها زنده هستند. همیشه می گویند یک مرد را می توانید از روی کفش هایش قضاوت کنید. بسیاری از مردم معیار سنجش خود را بر روی کفش های شما می گذارند و بر اساس آن شما به شما ارزش می دهند. حتی در بسیاری جایگاه اجتماعی شما را از روی کفش های شما حدس می زنند.

نکته پنجم :

زیاده روی در ست کردن

جوانان شنیده اند که در اصول خوشتیپی در دنیای مد باید لباس ست بپوشند. اما آیا منظور این جمله این است که شما سر تا پای خود را یکرنگ کنید؟

باید بدانید ست کردن رنگ ها و پارچه لباس ها چیزی نیست که شما خود به خود بلد باشید یا اگر بلد نیستید خوشتیپ نیستید. اصول ست کردن لباس اکتسابی است و شما باید این اصول را بیاموزید.

بسیاری از جوانان به دلیل اینکه در زمینه ست کردن لباس سررشته ندارند بخش های مختلف تیپ شان را دقیقا مثل هم ست می کنند که اشتباه است.

راه حل برای شما این است که در اصل و پایه استایل خود لباس هایی را انتخاب کنید که دارای رنگ خنثی هستند و همیشه از لباس های ساده استفاده کنید. و سپس از رنگ های دیگر در قسمت های دیگر از استایل خود انتخاب کنید. هنگامی که این اصول را رعایت کردید به هنگام انتخاب اجزای دیگر لباس خود از رنگ های مکمل استفاده کنید. رعایت این اصول باعث می شود شما یک جوان خوشتیپ باشید.

جالب است بخوانید  اسپرزاتورا : میانبر شیک پوشی

نکته ششم :

لباس های خیلی تنگ و خیلی گشاد نپوشند

در دنیای امروز جوانان پوشیدن لباس های خیلی گشاد و یا خیلی تنگ همانند یک بیماری مسری شده است. اما آقا پسرهای نوجوان و جوانی که می خواهند خوشتیپ باشند باید بدانند یکی از قواعد مهم خوشتیپی در دنیای مد و فشن پوشیدن لباس هایی است که سایز آن ها متناسب با اندام شما است.

نکته هفتم :

استفاده زیاد از اکسسوری ممنوع

جوانان باید بدانند برای اینکه خوشتیپ باشند باید از یک الی دو اکسسوری مناسب استایل خود استفاده کنند. در بین بسیاری از جوانان استفاده زیاد از اکسسوری مانند دستبند و ساعت و گردنبند و …. باب شده است اما باید بگویم استفاده از همه این ها نه تنها شما را خوشتیپ نمی کند بلکه استایل شما را بیشتر شبیه درخت کریسمس می کند. ظاهر و استایل خلوت و استفاده از یک اکسسوری مناسب استایل رسمی و یا غیر رسمی به شما کمک می کند تا هم خوشتیپ تر و هم جذاب تر به نظر برسید.

چگونه شلوارهای رنگی مردانه ما را خوش‌تیپ تر می‌کنند؟

مقاله قبلی

آیا می دانید بهترین مکان ها برای پوشیدن کت و شلوار کدام هستند؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مد و استایل