دسته‌بندی نشده

آیا میدانید در آغاز سال تحصیلی جدید چه استایلی داشته باشید؟

0

 

این مقاله را برای شما دانشجویی تهیه کرده ایم که باید چند وقت دیگه به دانشگاه ها بروید. شما ترم اول هستید؟ نمی دانید چه بپوشید که خوشتیپ باشید و یا ترم بالایی هستید و دیگر لباس های شما تنوع ندارد برای خوشتیپی ؟

همه این ها معظلات شما دانشجویان در شروع ترم است اما باید بگویم رازهای خوشتیپی آنقدرها هم سخت نیست که نتوانید خوشتیپ باشید. شما به عنوان یک دانشجو باید علاوه بر خوشتیپی به این توجه کنید که باید لباسی هم که می پوشید مناسب و در شان یک محیط آموزشی باشد.

از بسیاری از جوانان که می پرسیم می گوید دوران دانشجویی یکی از دوران های پر از چالش و هیجانی زندگی ما است. زیرا برای اولین بار است که از یک محیط کوچک مدرسه به یک محیط بزرگ تری وارد می شوند که اجتماعی از دختران و پسران است. بسیاری از پسران همیشه تو این فکر هستند که چگونه در این اجتماع حضور پیدا کنند و به اصطلاح چه کار کنند که خوشتیپ تر باشند.

بسیاری از آقایان و خانوم ها همیشه در دوران دانشجویی مشکل چی بپوشم دارند. زیرا آن ها دل شان لباس هایی را می خواهد که شاید از نظر دانشگاه مناسب باشد. به همین دلیل بسیاری از دانشجویان نمی دانند که باید چه بپوشند که هم استایل بسیار زیبا داشته باشند و مناسب دانشگاه باشد.

ما در این مقاله به شما آقایان دانشجو کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را برای پوشش لباس دانشجویی خود داشته باشید و علاوه بر بهترین انتخاب بتوانید در اول ترم جدید بسیار خوشتیپ تر از ترم های قبل باشید.

اندازه مناسب :

شما دانشجویی که می خواهید در ترم جدید دانشگاه بسیار خوشتیپ باشید و توجه همه دانشجویان را به خودتان جذب کنید بهتر است لباس دانشجویی خود را متناسب با اندازه خود بخرید و فیت تن شما باشد یعنی نه آنقدرها تنگ که وقتی بر روی صندلی دانشجویی می نشینید نتوانید طاقت بیاورید و نه آن قدر گشاد باشد که در تن شما زار بزند. بهتر است یک لباس متناسب با فیزیک بدنی خود انتخاب کنید. لباس شما باید اندازه مناسب داشته باشد تا بتوانید بسیار خوشتیپ باشید و دیگر این که باید اندازه متناسب داشته باشد تا شما بتوانید راحت بر سر کلاس های خود بنشینید و کلافه نشوید و دائما بر سر استاد بی گناه غر نزنید.

جالب است بخوانید  پیراهن سفید مردانه و نکات کلیدی در هنگام خرید آن

رنگها :

یک دانشجوی بسیار خوشتیپ همیشه باید به رنگ های لباس ها دقت کند و برای اینکه خوشتیپ باشد باید بتواند طبق قوانین با هم ست کند.

دانشجویان باید از رنگ های مناسب با محیط دانشگاه و در متناسب دانشجویی خود بپوشند.

در دوران دانشجویی آقایان باید توجه کنند که همیشه واجبات را الویت قرار دهند. در مورد رنگ لباس هایشان هم نیز باید این اصل را رعایت کنند. برای مثال یک کت بلیزر صورتی ممکن است به یک آقا بسیار زیاد بیاید اما مناسب همه موقعیت ها نمی تواند باشد و قابل پوشیدن نیست. پس آقایان دانشجو باید دقت کنند که برای خرید رنگ ها را در الویت قرار دهند و از رنگ هایی استفاده کنند که به موقعیت دانشجویی آن ها مرتبط باشد و علاوه بر این باید به ظاهر آن ها بیاید. شما باید هنگامی که به خرید برای ترم جدید می روید باید دقت کنید که چه می خرید و چه رنگی را انتخاب میکنید.

اگر شما آقایان دانشجو لباس های خود را به بهترین نحو ست کنید می توانید  در ترم جاری دانشگاه جز خوشتیپ ترین دانشجویان دانشگاه خود باشید.

اگر میخواهید در ترم جدید جز آن دسته از دانشجویان با کلاس و خوشتیپ دانشگاه خود باشید باید به برخی نکات توجه کنید.

یکی از عامل هایی که اکثر آقایان خوشتیپ آن را رعایت می کنند این است که مناسب موقعیت لباس می پوشند برای مثال پوشیدن یک دست کت و شلوار خیلی رسمی در یک تولد دوستانه زیاد مناسب نیست به همین اندازه پوشیدن یک تی شرت خیلی جذب نیز در مقابل اساتید دانشگاه برای شما آقایان نیز مناسب نیست.

جالب است بخوانید  5 راز مخفی در ساخت یک استایل جذاب مردانه

لباس های مناسب استایل دانشجویی بخرید تا همیشه خوشتیپ باشید.

در دوران دانشگاه برای شما آقایان یک کت و شلوار بسیار گران مناسب نیست. امروز که شما دانشجو هستید باید ضروریات پوشیدنی دانشجویی را در نظر بگیرید و خرید کنید. سعی کنید ضروریات این دوران را بخرید.

خریدن یک بلیزر آبی ، شلوار جین تیره ، تیشرت ها و پیراهن های خوش رنگ و یک اورکت زمستانی و چند جفت کفش با مدل های متنوع نیاز و ضروریت یک استایل دانشجویی است.

لباس های مناسب استایل دانشجویی برای شروع ترم جدید چیست؟

  1. جین : جین یکی از لباس هایی است که برای آقایان دانشجو بسیار بسیار حائز اهمیت است. کلیدی‌تر از شلوار جین برای تیپ مردانه سراغ دارید؟‌ یکی از بهترین آیتم‌هایی که به هر صورتی می‌توانید با لباس‌هایتان ست کنید همین شلوارهای جین هستند. شما به عنوان یک دانشجو برای داشتن یک استایل دانشجویی مناسب با موقعیت و راحت و زیبا می توانید از شلوارهای جین همیشه کمک بگیرید. سعی کنید جین‌های اندامی‌تر با رنگ‌های تیره انتخاب کنید. این مدل جین‌ها به راحتی با بقیه لباس‌های شما ست می‌شوند. شما میتوانید برای این استایل خود یک کوله خیلی اسپرت بخرید و با یک تی شرت مناسب یک استایل اسپرت زیبا داشته باشید.
  2. ژاکت : کم کم به فصل پاییز و زمستان می رویم و باید به فکر لباس گرم دانشجویی هم باشید. شما به عنوان یک دانشجوی آقا در فصول سرد حتما به این ژاکت‌ها نیاز پیدا خواهید کرد. ژاکت‌های مردانه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار عرضه می‌شوند و اولویت اول شما باید میزان گرم بودن آن‌ها باشد زیرا این در فصل زمستان و سرد برای یک دانشجو باید الویت باشد . مدل‌های کلاسیک‌تر هم مثل ژاکت‌های چرمی، اورکت‌های پشمی، کت‌های کوتاه نیز از مدل‌های رایج هستند.
  3. بلیزر : آقایان دانشجو حتما باید از بلیزر استفاده کنند و در الویت خرید یک آقای دانشجو باید یک بلیزر جا داشته باشد. بلیزر طوسی باید در لیست انتخاب‌های شما قرار بگیرد. اگر پول کافی و موقعیت مناسب پوشیدن دارید به دنبال رنگ‌های دیگر و مدل‌های متنوع‌تر این بلیزرها نیز باشید که بعدها در موقعیت های دیگر نیز بتوانید از این بلیزر ها استفاده کنید.
  4. کفش : اگر به عنوان یک دانشجو بپرسید مهم ترین بخش از استایل شما چیست به شما می گویم کفش هایتان پس اگر قرار است جایی ولخرجی کنید، کفش‌ها بهترین گزینه هستند. آقایان دانشجو در سال‌های دانشگاه به چند مدل خاص نیاز پیدا خواهند کرد:‌ کفش رسمی( کفش‌های آکسفورد و چرمی)، کتانی‌های ورزشی و اسنیکر. به غیر از این مدل‌ها، مدل‌های دیگری نیز وجود دارند که بر اساس نیازتان می‌توانید به سمت آن‌ها بروید اما در حالت کلی برای دانشجویان این چند مدل کفش تا آخر تحصیل کفایت می کند زیرا آن ها با هر استایلی از یکی از چند مدل می توانند استفاده کنند.
  5. تی شرت و پیراهن : تی شرت‌ها را با دقت انتخاب کنید، برای پوشیدن‌شان آن‌ها را به تنهایی یا زیر بلیزر بپوشید. به دلیل قیمت پایین تیشرت‌ها می‌توانید رنگ‌ها و مدل‌های زیادی از آن‌ها را امتحان کنید. در مقابل، برای پیراهن‌ها باید مدل‌های بهتر و رنگ‌های ملایم و طبیعی را انتخاب کنید و تعداد کمتری با جنس بهتر. پیراهن‌هایی را انتخاب کنید که مدل‌هایشان مناسب پوشیده شدن در محیط‌های آکادمیک باشد.
جالب است بخوانید  پیراهن مردانه و روش های انتخاب آن

 

مهرماه شروع ترم جدید و برابر با فصل زیبای پاییز است برای داشتن یک استایل مناسب دانشجویی باید دقت کنید که با توجه به در نظر گرفتن بودجه دانشجویی خود بهترین لباس را انتخاب کنید. بهترین انتخاب یعنی یک لباس مناسب و اندازه برای شما با رنگی متناسب. اگر به این فاکتورها توجه کنید قطعا شما یک دانشجوی خوشتیپ در اول ترم جاری خواهید بود.

اسپرزاتورا : میانبر شیک پوشی

مقاله قبلی

چگونه شلوارهای رنگی مردانه ما را خوش‌تیپ تر می‌کنند؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *