مد و استایل

استایل مینیمال؛ جذابیت ابدی و همیشگی.

0

استایل مینیمال  به معنای حذف همه لباس‌های غیرضروری داخل کمد است. آنگاه لباس‌های ضروری و غیر ضروری را میتوان تفکیک کرد. اگر انتخاب شما استایل مینیمال است این مقاله را تا انتها بخوانید. چرا که این روزها همه به دنبال مد هستند می‌توانید ساده‌ترین لباس‌ها را بپوشید و ادعا داشته باشیدکه کم خرید میکنید اما خوب خرید میکنید! با شیک پوش تا انتها بمانید.

استایل ها مطابق با سلیقه هرکس متفاوت است. حتی تعدادی از استایل ها ترکیبی هستند.اما در این میان ساده ترین استایل، مینیمال است.


آیا دقت کرده اید که موفق ترین افراد در جهان چگونه لباس می پوشند؟

لباس هایی سرتاسر سادگی و جذابیت.

بیایید استایل مارک زاکر برگ، بنیان‌گذار فیس‌بوک را بررسی کنیم؛ تی‌شرتی طوسی و شلوار جین 

 گریس کودنینگتون، خالق مجله ووگ نیز همچنین

، استیو جابز بنیان گذار اپل هم همینطور که همیشه پولوشرت مشکی و شلوار جین به پا داشت. این روند برای تعدادی از طراحان شناخته شده دنیای مد هم وجود دارد از جمله برای کارل لاگرفلد، مایکل کورس و تام براون . اما دلیل این افراد برای ساده‌ و مینیمال  لباس پوشیدن چیست؟ واضح است. لباس پوشیدن ساده‌ترین تصمیم‌گیری آنها در بین همه تصمیم‌های پیچیده‌ آن هاست.

استایل مخصوص خود را داشته باشید.

استایل مینیمال لزوما به معنای  لباس‌هایی با طیف رنگی مشکی، سفید یا طوسی نیست، زندگی مینیمالیستی و زیبایی‌شناسی مینیمالیستی بسیار متفاوند اگر شما لباس‌هایی با رنگ روشن و طرح‌های زیبا دوست دارید، باید در کمد لباس  خود داشته باشید؛ اما در ابتدا لازم است که استایل خود را بشناسید. اگر از استایل خودتان مطمئن نیستید، به کمد لباس خودتان نگاهی بیندازید. چه رنگ لباس‌هایی را دوست دارید؟

چه سبک از لباسی برای شما جذاب تر است؟ اگر جوابی ندارید  یعنی هیچ لباس خوبی برای پوشیدن ندارید، سؤال بعدی این است که دلیل این اتفاق چیست؟  پس ببینید چه مدل لباس هایی دوشت دارید.آن ها را در لیست خرید خود داشته باشید.

به کمد لباس های خود نظم ببخشید

مهم‌ترین و سخت‌ترین گام برای ساخت یک استایل مینیمال همین بخش است. بعنی سامان بخشیدن به کمد لباس ها مخصوصاً اگر به بعضی لباس‌ها علاقه شدیدی داشته باشید. در این گام باید همه لباس‌هایی که حس می‌کنید برای شما مناسب نیستند کنار بگذارید. اگر تعداد لباس‌های موجود در کمد لباس شما کم شد، لازم است خرید کنید

یک کمد لباس کامل شامل چه چیزهایی است؟

یک کمد لباس کلاسیک شامل چه چیزهایی است: یک جفت کفش، دو عدد کیف، دو عدد شلوار، دو عدد کاپشن، سه عدد تی‌شرت، دو عدد پیراهن، سه عدد ژاکت، دو عدد کت. این تعداد می‌تواند کم و زیاد باشد و بر اساس محل زندگی شما تغییر کند، اگر در جای گرمسیری هستید لباس‌های خنک بیشتر کمد را اشغال خواهند کرد و بلعکس. می‌توانید به جای لباس گرم، لباس خنک جایگزین کنید. 

گام باید همه لباس‌هایی که حس می‌کنید برای شما مناسب نیستند کنار بگذارید. اگر تعداد لباس‌های موجود در کمد لباس شما کم شد، لازم است خرید کنید. لباس‌هایی را نگهدارید که حس راحتی و خوب به شما می‌دهند زمانی که همه لباس‌ها را  کامل بررسی کردید با خود میگویید که بله این همان چیزی بود که دنبالش بودم.

جالب است بخوانید  بررسی انواع شلوار کتان

راه و رسم پوسیدن و ست کردن پیراهن طرح دار مردانه!

مقاله قبلی

۳ قانون مهم در استایل اسپرت مردانه که نمیدانید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مد و استایل