شلوار کتان

اصول ست کردن شلوار کتان و کفش مردانه

0
ست شلوار کتان با کفش شیک پوش

شلوار کتان جز شلوارهای بسیاری کاربردی برای آقایان محسوب می شود که می توانند با این مدل از شلوارها به راحتی برای خود استایل کلاسیکی داشته باشند. مهم ترین مزیت های شلوارهای کتان این است که آقایان در هر موقعیتی می توانند از این شلوارها استفاده کنند. البته یک چالشی که بسیاری از آقایان همیشه با آن در برابر این شلوارها رو برو هستند پوشیدن کفش مناسب است.

بسیاری از آقایان در کل روز های هفته از این شلوارها استفاده می کنند اما نمی دانند که کدام کفش را برای این شلوارهای خود انتخاب کنند.

این شلوارها در رده بندی شلوارهای نیمه رسمی محسوب می شوند و شما باید در انتخاب کفش برای شلوارهای کتان دقت خاصی به خرج دهید تا استایل مردانه کلاسیک جذاب تری داشته باشید.

شلوار کتان با کفش شیک پوش

چطور شلوار کتان بپوشیم :

قبل از اینکه بخواهیم برای انتخاب کفش مناسب اقدام کنید باید بدانید که شلوار کتان را چگونه بپوشیم و چه نوع شلواری مناسب است و در مورد انتخاب صحیح آن بیشتر بدانید. دقت کنید که همیشه باید شلوار کتان شما اندازه باشد و نباید شلوارهای تنگ و یا خیلی گشاد کتان بپوشید. رنگ و هماهنگی آن با اجزای دیگر لباس شما بسیار مهم است که باید به آن دقت کنید. زیرا اگر به این موارد در خصوص شلوارهای کتان دقت نکنید باعث می شود که شما ظاهری نامناسب پیدا کنید. به قد شلوارهای کتان نیز دقت کنید شلوارهای خیلی بلند نیز مناسب شما نیستند.

موقعیت مناسب برای شلوارهای کتان :

یادتان باشد که همان طور که گفته شده است شما می توانید شلوارهای کتان خود را در هر جایی بپوشید اما این شلوارهای تنوع بسیار زیادی دارند که برای هر مناسبتی مختلف است. شما باید در انتخاب این شلوارهاو ترکیب آن ها با دیگر لباس های خود در موقعیت های مختلف دقت کنید.

جالب است بخوانید  چگونه شلوارهای رنگی مردانه ما را خوش‌تیپ تر می‌کنند؟

اینکه شلوارهای کتان را با یک تی شرت و یا یک کتانی بپوشید یا با یک پیراهن مردانه و یک کفش آکسفورد تا موقعیت شما معلوم می کند و باید حتما به آن دقت کنید. این شما دقیقا این دو انتخاب را دارید یعنی این مدل از شلوارهای کتان مردانه دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است و شما می توانید بنا بر موقعیت خود از یک استایل نیمه رسمی و یا غیر رسمی استفاده کنید.

 

شلوار کتان وکفش رسمی شیک پوش

انتخاب هوشمندانه در انتخاب کفش مناسب شلوارهای کتان :

هدف این مدل از شلوارها رسیدن به یک استایل هوشمندانه است تا ظاهر شما همیشه تمیز و مرتب باشد. خوبی این شلوارها این است که دست شما را در انتخاب کفش ها باز گذاشته است. شما بنا بر موقعیت خود می توانید از صندل های تخت گرفته تا کفش ها رسمی استفاده کنید. یک کفش ورزشی سفید رنگ برای این شلوارهای کتان بسیار انتخاب زیرکانه ای است. و همچنین این استایل زیرکانه ساده خود را می توانید با اجزای دیگر لباس های خود مانند تی شرت ها، یک پیراهن آستین کوتاه و یا یک جلیقه تکمیل کنید.

کفش ها مناسب برای شلوارهای کتان در مراسم :

شلوارهای کتان را در مراسم و مناسبت های خود می توانید جایگزین کت و شلوراهای خود کنید. برای این مورد می توانید از کفش های جیر و چرم استفاده کنید و این می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. آقایان در این استایل نباید فراموش کنند که چون معمولا برای شرکت در مجالس شما استایل رسمی تری دارید حتما یک کمربند ست نیز استفاده کنید و همچنین دقت کنید که این شلوارها را درست با دیگر اجزای لباس های خود انتخاب کنید زیرا این ترکیب درست باعث می شود شما بتوانید به راحتی استایل خود را شخصی کنید.

جالب است بخوانید  اصول خرید شلوار مردانه به این ترتیب است

انتخاب کفش برای شلوارهای کتان در موقعیت های رسمی :

شلوارهای کتان را نیز می توان در استایل های نیمه رسمی استفاده کرد. برای انتخاب کفش مناسب در این موقعیت ها بهتر است از کفش های براق، بوت ها و کفش های چرم مانند آکسفورد استفاده کرد. اگر می خواهید این استایل نیمه رسمی خود را تکمیل کنید می توانید از پیراهن های دکمه دار یا کت های تک استفاده کنید تا یک استایل بسیار رسمی داشته باشید.

حتی می توانید از یک کراوات هم در این استایل برای داشتن یک استایل نیمه رسمی استفاده کنید.

شلوار کتان و کفش شیکپوش

بهترین کفش با شلوار کتان :

شاید در ذهن شما آقایان همیشه این سوال بوده که بهترین کفش برای شلوارهای کتان کدام هستند؟ درست است که شلوارهای کتان را در اکثر مواقع می توانید با هر کفشی بپوشید اما ترکیب این شلوارهای کتان با برخی از کفش ها بسیار زیباتر می شود. این را هم باید دقت کنید با وجود انعطاف پذیری شلوارهای کتان اما گاهی انتخاب برخی کفش ها با این شلوارها کاملا اشتباه است. پس باید بسیار توجه کنید تا بهترین کفش را با شلوار کتان خود ترکیب کنید.

پس اگر می خواهید چکمه، صندل و یا کفش ورزشی با این شلوارها بپوشید به نکات زیر دقت کنید :

ست کردن شلوار کتان با چکمه :

شلوارهای کتان با یک جفت چکمه می‌تواند شگفت انگیز باشد، و ترکیب آن می‌تواند برای سبک کاری بسیار مناسب باشد و شما می توانید این استایل را به راحتی در اداره و دفتر کار خود بپوشید. نگران انتخاب نوع چکمه نباشید زیرا شلوارهای کتان مردانه دست شما را باز گذاشته است، می‌توانید بین چکمه جیر و پوتین چرم و چکمه چلسی بهترین را بنابر سلیقه خود انتخاب کنید. در حالی که بوت‌های چوکا یک انتخاب هوشمندانه برای سبک‌های نیمه‌رسمی و حتی رسمی است. چکمه‌های چلسی برای تیپ‌های رسمی بسیار مناسب‌تر هستند.

جالب است بخوانید  بررسی انواع شلوار کتان

شلوار کتان و چکمه شیک پوش

 

ست کردن شلوار کتان با کفش های لوفر :

شلوارهای کتان همراه کفش‌های راحتی و لوفر ترکیبی کامل و بسیار مناسب هستند و همیشه جز جدا نشدنی یک زیبایی هستند، شما هنگامیب که از این کفش ها استفاده می کنید می‌توانید مطمئن باشید، انتخاب خوبی داشته‌اید. این هماهنگی بین دو لباس به خوبی عمل می‌کند. شما می‌توانید از این ترکیب برای تیپ‌های نیمه‌رسمی و حتی گاهی رسمی استفاده کنید. توجه داشته باشید، بهتر است این نوع کفش را بدون جوراب بپوشید و یا اگر هم می خواهید برای جلوگیری از تعریق جوراب بپوشید حتما از جوراب های کالجی استفاده کنید.

شلوار کتان و لوفر شیک پوش

شلوار کتان و کتانی :

شما برای تعطیلات آخر هفته و یا یک کوهنوردی همراه با شلوار کتان به یک کفش ورزشی نیاز دارید. پیشنهاد می‎کنیم از انواع سفید یا مشکی این نوع کفش استفاده کنید، زیرا این رنگ‌ها با هر رنگی هماهنگ می‌شوند.

شلوار کتان وکتانی شیک پوش

 

 

حقایقی جالب درباره کمربند مردانه

مقاله قبلی

روانشناسی رنگ لباس پاییزی آقایان

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در شلوار کتان