پیراهنکژوالمد و استایل

انتخاب تی شرت های تابستانه مردانه

0
استایل تابستانه خنک من استایل

 

در روزهای گرم تابستان همیشه آقایان به دنبال لباس هایی هستند که در این روزهای داغ آن ها حس خنکی بهتری داشته باشند. در این روزهای داغ تابستان معمولا کسی را نمی بینید که لباس های پشمی و ضخیم بپوشد و یا از لباس های آستین دار ضخیم استفاده کنند. معمولا آقایان از پیراهن های جنس پنبه ای و تی شرت ها استفاده می کند. اما بیشتر آن ها همیشه می پرسند چه نوع تی شرت هایی در این روزهای گرم تابستان بهتر است ؟

تی شرت ها در فصل گرما جز آن دسته از پیراهن های مردانه ای هستند که حس راحتی بسیار زیادی به آقایان می دهند. تی شرت ها باعث می شوند شما در روزمرگی و کارهای خود راحتی بهتری داشته باشید و گرما داغ تابستان کمتر بر روی عمکرد شما تاثیر بگذارد.

تی شرت ها یکی از محبوب ترین لباس های مردانه در فصل گرما به حساب می آید که آقایان در این فصل همیشه به دنبال انواع تی شرت ها می گردند.

اما حال برای همه آقایان این سوال پیش می آید که چه نوع جنسی مناسب فصل گرما است ؟ جنس چه تی شرت در عین با دوام بودن برای این فصل بهتر است ؟ رنگ چه تی شرتی را باید در فصل گرما بیشتر پوشید ؟

آقایان باید توجه کنند برای این که در این روزهای گرم تابستان حس بهتر و مطلوب تری داشه باشند در انتخاب تی شرت ها دقت بیشتری به خرج دهند. زیرا با انتخاب یک تی شرت مناسب علاوه بر این که افراد حس بهتری دارند، راحت تر می توانند به کارهای روزمره خود برسند.

جالب است بخوانید  بررسی انواع شلوار کتان

ما در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم چگونه یک تی شرت خوب و خنک توی این روزهای داغ تابستان انتخاب کنید.

جنس با کیفیت بخرید :

تی شرت ها جنس های بسیار متنوعی دارند. در هنگام خرید یک تی شرت باید به جنس آن  دقت کنید زیرا در این روزهای داغ تابستان مهم است که چه نوع تی شرتی را انتخاب می کنید؟

هنگام خرید یک تی شرت به قیمت آن باید کمتر توجه کرد و بیشتر باید به کیفیت آن توجه کنید زیرا دوام یک تی شرت مهم ترین چیز است.

انواع جنس پیراهن ها عبارتند از : نخ ، پنبه ، پیما (ضد پرز و چروک)، ژرسه (ترکیب پارچه ای از پنبه و الیاف مصنوعی) و مرینو (پشم گوسفند)

مرینو، ژرسه یا مارسلا؟

آقایان در روزهای داغ تابستان همیشه به دنبال پوشیدن تی شرت هایی هستند که گرمای کمتری را حس کنند و معمولا دلشان می خواهد کمتر عرق کنند. شما باید از جنس های پنبه ای برای روزهای گرم تابستان استفاده کنید و تی شرت های پنبه ای جز تی شرت هایی هستند که مناسب و جاذب عرق بدن اند. اما در کنار تی شرت های پنبه ای تیشرت های جنس پیما ضد چروک و پرز دادن هستند. مرینو ضد عرق بوده و بوی بد عرق تان را در خود نگه نمی دارد. تی شرت های جنس ژرسه رنگ نمی دهد و بافت های پارچه لباس برای طولانی مدت را حفظ می کند. تی شرت های سه دکمه ای طرح معروف لاگوست از جنس مارسلا یا پیکه هستند.

جالب است بخوانید  آقایان 25 تا 35 سال با رعایت این نکات جدابتر خواهید

رنگ تی شرت ها :

در انتخاب یک تی شرت در فصل گرما باید به رنگ تی شرت ها توجه بسیار زیادی کنید زیرا آن ها باعث می شوند شما نور خورشید را بیشتر جذب کنید و یا باعث انعکاس نور شوید .

در انتخاب تی شرت های تابستان بیشتر از رنگ های کلاسیک استفاده کنید.

رنگ های کلاسیک عبارتند از : مشکی ، آبی تیره ، طوسی و سرمه ای و سبز یشمی

سفید : تی شرت سفید مناسب ترین رنگ برای روزهای داغ است. این رنگ یکی از رنگ هایی است که نور سفید را منعکس می کند و باعث می شود شما احساس بهتری داشته باشید و احساس گرمای کمتری بکنید.

آقایان هررنگ پوستی که دارید می توانند تی شرت سفید بپوشید این تیشرت ها حالتی کلاسیک دارند و تی شرت های سفید را با دیگر مدل های لباس می توان آنها را ست کرد. اگر شما جز آقایانی هستید در روز در محیط کار می خواهید در روزهای گرم احساس گرما نکنید و احساس راحت تری داشته باشید می توانید از تی شرت های سفید استفاده کنید.

طوسی : رنگ طوسی یک رنگ بسیار مناسب دیگر از گروه رنگی برای فصل گرما محسوب می شود. طوسی جز رنگ های خنثی محسوب می شود. این رنگ باعث می شود شما خوش هیکل تر و خوش اندام تر دیده شوید.

یکی از معایب این رنگ در فصل گرما این است که  عرق تن تان در آن به سادگی به چشم می آید.

پلوشرت ها :

اگر شما می خواهید یک نوعی دیگر از تی شرت ها را انتخاب کنید پلوشرت ها هستند. پولوشرت ها جز مدل هایی از تی شرت ها هستند که یقه دار هستند. این مدل ها نیز مناسب فصل گرما هستند اما ویژگی که نسبت به تی شرت ها دارند این است که به دلیل داشتن یقه عیوب اندام شما را بیشتر می پوشاند.

جالب است بخوانید  چگونه با پیراهن مردانه خوشتیپ شویم؟

پولوشرت ها نیز همانند تی شرت ها جنس ها و مدل های متنوعی دارند که باز هم بهترین جنس برای پولوشرت ها جنس های پنبه ای و نخی هستند. این جنس ها نیز باعث می شود شما احساس بهتری در گرمای داغ تابستان داشته باشید.

یادتان باشد که اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که گردن شما عرق سوز می شود بهتر است از پلوشرت ها استفاده کنید.

پولوشرت ها دارای مدل یقه های مختلفی هستند. انواع یقه های پولوشرت ها عبارتند از : کانتونایی ، U  شکل و دکمه دار و …

انتخاب یقه ها بسته به نوع و سلیقه شما آقایان است.

آقایان نیز به این نکته باید توجه کنند که اگر شما جز آقایانی هستید که می خواهید در گرمای تابستان از تی شرت ها استفاده کنید و حس راحتی بیشتری داشته باشید اما شما شانه های افتاده ای دارید بهتر است به جای تی شرت های معمولی از تی شرت های یقه دار استفاده کنید زیرا آن ها باعث می شوند افتادگی شانه های شما کمتر دیده شود.

 

 

لباس های مناسب فصل تابستان

مقاله قبلی

پیراهن مردانه و روش های انتخاب آن

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در پیراهن