کت و شلوار

اکسسوری های مناسب برای کت و شلوار

0

 

همه ی آقایان علاقه خاصی به اکسسوری دارند. اما بیشتر آقایان به دنبال ست کردن اکسسوری های خود با کت و شلوار خود هستند. بسیاری از آن ها به دنبال این هستند که با افزودن اکسسوری ها به ست و استایل خود ،خوشتیپ تر و یا خوش استایل تر به نظر برسند.

اکسسسوری ها نقش مهمی در استایل آقایان دارند مخصوصا زمانی که آن ها می خواهند یک استایل رسمی بزنند بعضی از اکسسوری ها به تیپ و استایل رسمی آن ها جذابیت بیشتری می بخشد.

اما برای بسیاری از آقایان گاهی سوال است که اکسسوری مناسب برای کت و شلوار ما چیست؟

پوشت :

پوشت یکی از اکسسوری هایی است که باعث می شود شما جذابیت بیشتری داشته باشد اما این در صورتی است که شما بلد باشید پوشت خود را چگونه تا بزنید. اگر بلد باشید چگونه آن را تا بزنید شما بسیار شیک تر خواهید بود.

یکی از روش های تا زدن پوشت این است که ابتدا یک سمت پوشت را روی سمت دیگر آن تا بزنید سپس پایین پوشت را تا بالای آن دوباره تا بزنید هنگامی که این کار تموم شد در مرحله بعدی برای اینکه عرض پوشت منطبق با عرض جیب شود آن را مجدد از طول تا بزنید. به این ترتیب شما یک پوشت تا زده بسیار شیک برای کت و شلوار خود خواهید داشت.

نکته ای که آقایان باید به آن توجه کنند این است که برای جذابیت بیشتر می توانند پوشت خود را با کراوات ست کنند. اگر شما از کراوات مشکی قرمز استفاده می کنید برای جذابیت بیشتر استایل خود می توانید از کراوات قرمز استفاده کنید.

جالب است بخوانید  آیا می دانید بهترین مکان ها برای پوشیدن کت و شلوار کدام هستند؟

پوشت یا دستمال جیبی

سنجاق کراوات :

سنجاقک کراوات یکی از اکسسوری هایی که آقایان در استایل رسمی خود به همراه کت و شلوار باید استفاده کنند. سنجاقک کراوات در گذشته ابزاری برای جلوگیری از جدا شدن ، باز شدن کراوات محسوب می شد اما امروزه به عنوان یک اکسسوری در مد و زیبایی به حساب می آید. حال برای آقایان همیشه این سوال بوده که سنجاقک کراوات را دقیقا باید کجای کراوات وصل کنند؟

محل قرارگیری سنجاقک کراوات باید درست به موازات جیب داخل کت باشد. این به این معناست که سمت جیب داخلی خود را در نظر بگیرید سنجاقک کراوات خود را درست در همان موازات به کراوات خود وصل کنید.

نکته ای که در انتخاب سنجاقک کراوات خود باید در نظر بگیرید این است که : سنجاق کراوات شما نباید آنقدر بزرگ باشد که روی تمام کراوات شما را بگیرید و نه باید آنقدر کوچک باشد که بر روی کراوات شما همانند یک نقطه دیده شود.

سنجاق کراوات

دکمه سرآستین :

یکی دیگر از اکسسوری هایی که در عین کوچک بودن در استایل آقایان تاثیر بسیار زیادی می گذارد دکمه سر آستین است.

دکمه سر آستین ها معمولا برای استایل های مردانه کلاسیک و رسمی استفاده می شوند که باعث می شود ظاهر مردان بسیار خاص تر شود.

برای انتخاب دکمه سرآستین توجه کنید در استایل رسمی خود دکمه سر آستین را با توجه به برند لباس یا کت و شلوار خود انتخاب کنید یا با توجه به شکل ظاهری کت و شلوار و استایل خود انتخاب کنید.

برای مثال اگر شما یک پیراهن مشکی بر تن دارید بهتر است از دکمه سرآستینی استفاده کنید که نگین تزئینی سر آن نیز مشکی است.

جالب است بخوانید  پیشنهاد جذاب با کت و شلوار طوسی

دکمه سرآستین خود را حتی می توانید با توجه به اکسسوری های دیگر خود نیز ست کنید. برای مثال شما می توانید دکمه سر آستین خود را با رنگ بند ساعت خود ست کنید.

دکمه سر آستین یک اکسسوری بسیار شیک و لاکچری است که معمولا آقایان جنتلمن از آن استفاده می کنند. آقایانی که می خواهند استایل لاکچری برای خود داشته باشند می توانند از دکمه سر آستین استفاده کنند.

حال برای بسیاری از آقایان این مسئله همیشه پیش می آید که چگونه دکمه سر آستین ها را با بقیه اجزای استایل خود ست کنیم؟

دکمه سر دست مردانه

ست کردن دکمه سرآستین با پاپیون و کراوات مشکی

آقایانی که می خواهند با کراوات و پاپیون مشکی به یک مهمانی بروند برای جذابیت بیشتر خود حتما باید از دکمه سرآستین استفاده کنند. آن ها بهتر است از دکمه سر آستین های طلایی و یا نقره ای استفاده کنند. آن ها باید دکمه سرآستین هایی که بیشتر شکل مینیمال و ساده تر اما ظاهری جذاب دارند را انتخاب کنند.

ست کردن دکمه سرآستین و پاپیون سفید

در بسیاری از مواقع خاص بستن پاپیون سفید شیک تر از یک پاپیون مشکی است. برای مثال در شب نامزدی بستن پاپیون سفید بهتر از کراوات مشکی است. در اینجور موارد بهتر است آقایان از دکمه سرآستین هایی که مدل مرواریدی دارند استفاده کنند زیرا سفیدی مروارید سرآستین با پاپیون سفید شما ست می شود.

ست کردن دکمه سرآستین با پیراهن سفید

پیراهن سفید یکی از پیراهن هایی است که علاوه بر پرکاربرد بودن آن، به هر رنگ پوست صورتی می آید. به همین دلیل آقایان همیشه یک پیراهن سفید را دارند. اما برای تنوع بخشیدن به پیراهن سفید خود حتما از یک دکمه سرآستین استفاده کنید. رنگ سفید به دلیل خنثی بودن با هر رنگ دکمه سر آستینی ست می شود. پس شما می توانید پیراهن سفید خود را با هر دکمه سر آستینی ببندید.

جالب است بخوانید  این گونه اینترنتی کت و شلوار بخرید!!!

ست کردن دکمه سرآستین با پیراهن آبی

اگر شما آقایان می خواهید دکمه سر آستین خود را با پیراهن آبی خود ست کنید بهتر است دقت کافی را خرج کنید. دکمه های نقره ای می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. اما در انتخاب طرح دکمه سر آستین خود دست شما باز است. شما می توانید دکمه سر آستین خود را طرح دار و یا ساده انتخاب کنید.

شما از دکمه سر آستین آبی نیز می توانید استفاده کنید اما توجه کنید از طیف های مختلف آبی استفاده کنید. یعنی اگر پیراهن شما آبی روشن است از دکمه سر آستین آبی تیره استفاده کنید.

 

 

چگونه با پیراهن مردانه خوشتیپ شویم؟

مقاله قبلی

اصول خرید شلوار مردانه به این ترتیب است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کت و شلوار