کژوالمد و استایل

با رعایت نکردن این چند اصل هرگز خوشتیپ نخواهید شد

0
با رعایت این نکات خوشتیپ شوید

اگر به اطراف خود دقت کنید می بینید که همه آقایان خواه یا ناخواه به دنبال این هستند که وقتی وارد یک مکان و یا موقعیت می شوند سریعا همه به آن ها بگویند که چقدر خوشتیپ شده اید. این یک چیز طبیعی است. زیرا همه ی انسان ها می خواهند که ویژگی ترین را نسبت به بقیه داشته باشند. برای مثال آن ها دلشان می خواهد همیشه به آن ها به عنوان خوشتیپ ترین یاد کنند.

به یاد داشته باشید مد روز آقایان یک قانون مهم و کلی دارد، اینکه در هر سنی باید لباس و تیپ مناسب سن خود را داشته باشند و این باعث می شود که جذاب تر و خوشتیپ تر دیده شوند. در هر سنی قوانین مد برای شما فرق می کند زیرا باید سبک استایل خود را جوری انتخاب کنید که نشان دهنده رشد ذهن شما باشد.

بسیاری از شما آقایان به دنبال خوشتیپی هستید اما تا به حال به این نکته دقت کرده اید که برخی مواقع موانعی وجود دارد که باعث می شود شما خوشتیپ نباشید؟

برخی از اصول هستند که مانع از خوشتیپی آقایان می شوند یعنی هرچقدر هم آقایان تلاش می کنند تا به خوشتیپی نزدیک شوند. شما برای جلوگیری از این موانع باید همیشه چند اصل را رعایت کنید تا بتوانید به خوشتیپ بودن نزدیک شوید.

رعایت نکاتی بسیار مهم برای خوشتیپی

osoul khoshtipi

با رعایت نکردن این چند اصل هرگز خوشتیپ نخواهید شد :

اصل اول : اصل اول برای آقایانی که میخواهند خوشتیپ باشند ست کردن رنگ کمربند و کفش آن هاست.

بسیاری از آقایان به این نکته معمولا بی توجه هستند و معمولا نگاه که می کنی می بینید که کفش ها و کمربند های آن ها ست نیست. این اصل کوتاه و از نظر شما کم اهمیت برای شما بسیار هم مهم است. با رعایت نکردن آن دقیقا همان جا است که از خوشتیپی شما ارزشی کم می شود.

جالب است بخوانید  با کت تک در پاییز بدرخشید

آقایان باید بدانند ست کردن رنگ کمربند با کفش یکی از اصول مهم و کاربردی است. این اصل یک اصل بسیار ساده است اما نکته قابل توجه این است که در انتخاب رنگ کمربند و کفش از رنگ های تیره استفاده کنید. رنگ قهوه ای و مشکی برای انتخاب مناسب هستند.

اما اگر از کفش های اسپرت و کتانی استفاده می کنید این اصل کاربرد ندارد. زیرا معمولا این کفش ها با شلوار جین پوشیده می شوند در این مورد باید از کمربند های اسپرت که مناسب شلوار جین هستند استفاده کنید. برای مثال در این موارد بهتر است از کمربندهای پارچه ای یا کمربندهای اسپرت استفاده کنید.

 

اصل دوم : یکی دیگر از اصولی که شاید برای بسیاری از آقایان کم رنگ باشد و ندانسته آن را رعایت نمی کنند ولی در اصول خوشتیپی بسیار مهم است ست کردن کراوات با پیراهن است.

اصل دوم برای خوشتیپی آقایان هماهنگ کردن کراوات با پیراهن است. قبلا رنگ کراوات و رنگ پیراهن را با یکدیگر ست می کردند. اما در اصول خوشتیبی آقایان باید در انتخاب رنگ کراوات و پیراهن خود دقت کنند آن ها باید از رنگ های مکمل استفاده کنند و این کار باعث جذابیت بیشتر در ظاهر آن ها می شود. رنگ های متضاد و مخالف دور از قوانین امروزی مد است.

اصل سوم: اصل سوم در اصول خوشتیپی این است که جوراب های بلند انتخاب کنید که رنگ آن نیز با رنگ شلوار شما هماهنگ باشد منظور از هماهنگ بودن مکمل بودن رنگ جوراب شما با رنگ شلوار است. رعایت این قانون باعث می شود تا شما استایل خوشتیپ تر و مرتب تری داشته باشید.

توصیه ما برای خوشتیپ بودن این است که پوشیدن جوراب های بلند سفید برای آقایان ممنوع است. در این اصل بسیار دقت کنید زیرا جوراب های سفید تضاد بسیار نامناسبی برای استایل آقایان به وجود می آورد.

نکات اساسی برای خوشتیپی

اصل چهارم : یکی دیگر از اصول خوشتیپی برای آقایان توجه به انتخاب شلوارهایشان است. برخی از آقایان هنوز هم به دنبال پوشیدن شلوارهای خط اتودار هستند. اما باید بگویم نسل این شلوارها خیلی وقت است که در دنیای مد از بین رفته است و آن ها جای خود را به شلوارهای جین ، کتان و شلوارهای پارچه ای ساده داده اند.

شاید بسیاری از شما بگویید پوشیدن آن شلوار نشانه مرتب بودن ما است. اما باید بگویم حتما شلوارهای خود را اتو بکشید اما فقط به گونه ای که از چروکی در بیاید نه این که خط اتو تیز برای خود بسازید.

جالب است بخوانید  چگونه شلوارهای رنگی مردانه ما را خوش‌تیپ تر می‌کنند؟

اصل پنجم : در اصول خوشتیپی امروزی که باید اصلا آن را نادیده نگیرید استفاده از اکسسوری ها است. در این اصل ما برای آقایان داشتن اکسسورری ها را به شدت توصیه می کنیم. آقایان باید این اصل را فراموش نکنند زیرا در مد امروزی بسیار حائز اهمیت است.

ساعت: انداختن یه ساعت متناسب با استایل یک آقا در دنیای مد بسیار حائز اهمیت است. ساعت یک اکسسوری مهم در استایل آقایان خوشتیپ به حساب می آید. در قانون مهم خوشتیپی آقایان توصیه می شود که آقایان رنگ بند ساعت خود را با کمربند و کفش خود ست کنند که جذابیت آن ها دو برابر می شود. مثلا می توانند ساعت قهوه ای خود را با رنگ چرم قهوه ای کفش و کمربند خود هماهنگ کنید.

 

 اصل ششم : نوع انتخاب رنگ لباس ها یکی دیگر از اصولی است که اگر به اشتباه رعایت نشود و یا درست انتخاب نباشد شما هر چقدر هم لباس خوب و شیک بخرید تا خوشتیپ به نظر برسید بازهم بی فایده است. شما باید با اصول ست کردن رنگ ها آشنا باشید و تمام لباس های خود را با آگاهی از این قوانین انتخاب کنید.

رنگ ها را همچنین باید متناسب با نوع موقعیت و حتی فصول سال انتخاب کنید. برای مثال پوشیدن رنگ های تیره اصلا مناسب فصل تابستان نیست. اما رنگی مثل سفید همیشه مناسب فصل تابستان است.

دومین چیزی که باید در انتخاب رنگ لباس ها دقت کنید این است که برای خوشتیپی حتما باید توجه کنید رنگ تمام اجزای لباس هایتان با یکدیگر هماهنگ باشند. آقایان توجه کنید منظور از هماهنگ بودن سرتا پا یک رنگ پوشیدن نیست بلکه منظور این است که اصول رنگ های مکمل که باهم از یک خانواده هستند را حتما رعایت کنید.

جالب است بخوانید  فوت و فن انتخاب کت تک اسپرت مردانه

پیراهن سفید مردانه و نکات کلیدی در هنگام خرید آن

مقاله قبلی

اسپرزاتورا : میانبر شیک پوشی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کژوال