کت و شلوار

به چه دلیل آقایان باید کت و شلوار طوسی بخرند؟

0
کت و شلوار طوسی و اصول ست کردن آن_ شیک پوش

آقایان همواره در حال انتخاب هستند. انتخاب لباس انتخاب پارچه انتخاب رنگ کت و شلوار

همواره در حال بررسی برتری های یک رنگ به رنگ دیگر هستند. چون که محتاط هستند وهر رنگ و هر لباسی را نمی توانند انتخاب کنند. انتخاب رنگ مناسب برای آقایان یک چالش محسوب می شود. هدف از این مقاله این است که کت و شلوار طوسی را برای شما بهترین انتخاب جلوه دهد.

بهترین جایگزین مشکی و سرمه ای:کت و شلوار طوسی مردانه

می توانید اینطور فکر کنید که مشکی و سرمه ای اولین و آخرین انتخاب شما به عنوان رنگ کت و شلوار رسمی است.

اما در واقع اصلا اینطور نیست!

کت و شلوار طوسی رسمی مردانه شیک پوش

هر چند در مواردی کت و شلوار سرمه ای نسبت به همه رنگ ها برتر است. مثلا به عنوان مدیر عامل یک شرکت واضح است که باید انتخاب شما رنگ سرمه ای باشد. اما همه لزوما مدیر عامل نیستند.

پس هزاران موقعیت شغلی هستند که نیازی نیست کت و شلوار سرمه ای بپوشید. هرچند رنگ سرمه ای و مشکی رنگی است که برای بسیاری از موقعیت ها انتخاب مناسبی است؛ اما این کت و شلوارخاکستری است که انتخاب را سخت تر میکند.

چرا که هم برای یک پیاده روی عصرگاهی عالی است و هم یک جلسه مهم هیئت مدیره. رنگ طوسی با رنگ مشکی هم خانواده است پس ترکیب عالی و محشری خواهند ساخت اگر ترکیب شوند.

ترکیبی که جا و مکان نمی شناسد. و در همه موقعیت های روزمره و رسمی کاربرد دارند.

رنگ طوسی از تنوع تناژ بالایی برخوردار است. بدین ترتیب چون رنگی خنثی محسوب می شود امکان ترکیب و ست شدن با رنگ های زیادی را دارد.

جالب است بخوانید  مهم ترین قوانین در انتخاب و ست کردن کت و شلوار مردانه کدام است؟

کت شلوار طوسی مردانه شیک پوش

به این مثال توجه کنید:

کت و شلوار طوسی تیره را با پیراهن سفید و بوت چلسی قهوه به همراه یک پوشت قرمز تصور کنید

عالی است! اینطور نیست؟

بررسی کت و شلوار طوسی در انواع استایل رسمی

همانطور که قبلا گفتیم کت و شلوار طوسی قابلیت این را دارد که در بسیاری از استایل ها و موقعیت ها استفاده شود. از طرفی استایل رسمی فقط با کت و شلوار ممکن است. پس در ادامه به بررسی استایل رسمی با کت و شلوار طوسی میپردازیم

کت شلوار خاکستری مردانه شیک پوش

دیدارهای رسمی و اداری:

در این قبیل دیدارها رعایت پروتکل های پوششی بسیار اهمیت دارد. از طرفی تجملات نیز باید کنترل شده و محدود باشند. از این رو به ساعت و کراوات اکتفا کنید. با کت وشلوار طوسی پیراهن سفید بهترین انتخاب ممکن است چرا که به شما ظرفیتی برای انتخاب گزینه های دیگر را میدهد. مانند کراوات قرمز.

مراسم سوگواری:

در چنین مراسم رسمی سعی کنید همراه کت و شلوار طوسی پیراهن مشکی بپوشید. همچنین از اکسسوری های تیره استفاده کنید. در این استایل کفش رسمی اکسفورد بپوشید.

جشن ازدواج:

یکی از موقعیت هایی که شما گزینه های بیشتری برای ترکیب کردن دارید. به مثال توجه کنید:

کت و شلوار طوسی + پیراهن سفید+ کراوات طرحدار

کت و شلوار خاکستری+ پیراهن آبی+ پوشت سفید

کت و شلوار رسمی طوسی شیک پوش

کت و شلوار طوسی مردانه و نکات مهم برای خرید

حال که دلایل برتری کت و شلوار خاکستری رنگ به کت و شلوارسرمه ای و مشکی رنگ را درک کرده اید به بررسی نکاتی خواهیم پرداخت که هنگام خرید این کت و شلوار باید به آن دقت کنید.

جالب است بخوانید   کت‌وشلوار سرمه‌ای و هر آن چه که در مورد آن نمیدانید!!!

رنگ:

رنگ خاکستری طیف تناژ بالایی دارد پس می توانید بر حسب سلیقه رنگ طوسی مورد علاقه خود را انتخاب کنید. اما متناسب ترین رنگ طوسی، طیف خاکستری ذغالی تا خاکستری سیمانی را در بر میگردد. هم چنین هر چه رنگ کت و شلوار طوسی شما روشن تر باشد اسپرت تر و هر چه به مشکی نزدیک تر باشد رسمی تر است. از این رو قابلیت استفاده برای هر موقعیتی را دارد.

سایز:

فارغ از رنگ و جنس، آنچه در انتخاب یک کت و شلوار مهم است سایز آن است. کت و شلوار برای اینکه بتواند به خوبی اندام شما را متناسب و جذاب و رسمی نشان دهد در گام اول باید اندازه شما باشد.

نکته دوم در بررسی سایز کت و شلوار خاکستری ابعاد دقیق کت است. کت هنگام بستن دکمه ها نباید حالت  x  مانند به خود بگیرد. اما در عین حال کاملا فیت تن شما باشد. طول کت تا میان نشیمن گاه شما باشد. هم چنین یک و نیم اینچ آستین کت با آستین پیراهن اختلاف اندازه داشته باشد.

هنگام پرو حتما چند لایه لباس بپوشید مانند جلیقه تا اطمینان داشته باشید کت قابلیت لایه لایه پوشیدن را دارد.

اگر قدکوتاه و لاغر اندام هستید کت و شلوار شش دکمه طوسی را پیشنهاد میکنم. اگر اندام مناسبی دارید کت و شلوار طوسی دو دکمه تا سه دکمه انتخاب مناسبی برای شما هستند.

دقت کنید کتی که انتخاب میکنید بهتر است یقه نوک تیز داشته باشد. البته که مدل های بسیار متفاوتی برای یقه کت وجود دارد. اما بهتر است که کلاسیک ترین آن ها انتخاب شود. در نهایت خوب است بدانید که رنگ خاکستری یک رنگ خنثی است و با هر رنگی ترکیب می شود. از این رو اگر در پوشیدن کت و شلوار خاکستری مداومت داشته باشید بیشتر روی تن شما جا باز میکند.

جالب است بخوانید  پیشنهاد جذاب با کت و شلوار طوسی

 

۷ اشتباه فاحش و شگفت انگیز بامزه در استایل مردانه که آقایان مرتکب می شوند

مقاله قبلی

کت اسپرت مردانه و تمام نکات مربوط به آن

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کت و شلوار