پیراهنپیراهن مردانهمد و استایل

راه و رسم پوسیدن و ست کردن پیراهن طرح دار مردانه!

0
صفر تا صد ست کردن پیراهن طرحدار مردانه شیک پوش

در دنیای متنوع و جذاب پیراهن های مردانه هیچ کدام از مدل ها به اندازه پیراهن طرحدار مردانه مورد اجحاف قرار نگرفته است. چرا که آقایان پوشیدن پیراهن مردانه طرحدار زا نامتعارف و برخلاف عرف انتخاب یک لباس مردانه است.

پوشیدن و انتخاب یک پیراهن مردانه طرح دار به خودی خود مساله ای ندارد اما هنگامی چالش برانگیز خواهد بود که بخواهید آن را با آیتم های دیگر ست کنید. اتفاقی که تا حدودی سخت و دشوار است.

طرحدار پیراهن مردانه شیک پوش

در ادامه به بررسی چندین ترکیب پیراهن طرحدار مردانه با آیتن های دیگری میپردازیم که ست کردن را برای شما آسان می کند.

پیراهن طرح دار+ کت و شلوار

پیراهن مردانه طرحدار با کت و شلوار شیک پوش

ممکن است با خود فکر کنید که زیاده روی است. اما با پیراهن طرحدار مردانه می توانند در ارتقا استایل مردانه نقش موثری داشته باشد. هم چنین با همه لباس های مردانه ترکیب شود. در ترکیب پیراهن مردانه طرحدار با کت و شلوار مهم ترین و اصلی ترین نکته حفط تعادل . بهتر است که از پیراهن های استفاده کنید که الگوی ریز و ساده ای دارد. الگوی بزرگ امکان ست کردن را کم میکند. در این حالت امکان خطا و اشتباه در تیپ نهایی بسیار بالاست. مخصوصا اگر فرم ها از حالت هندسی و خطی نباشند. توجه داشته باشید که طرح های گلدار یا بته جقه نامناسب ترین طرح ها هستند.

در ست کردن با اکسووری ها به جای اینکه از کراوات استفاده کنید از پوشت استفاده کنید. علت این مساله این است که اگر کراوات طرحدار باشد می تواند باعث در هم ریخته شدن استایل شما شود. دکمه سرآستین هم در جایگاه دوم اکسسوری های پیشنهادی قرار دارد. این اکسسوری مردانه جذاب به نحو کاملا جذابی چشم ها را به سمت شما خواهند چرخاند. اما در نهایت اگر بر روی اکسسوری کراوات اصرار دارید حتما از کراوات استفاده کنید که طرحی ساده داشته باشد و یا رنگ طرح آن مشابه پیراهن شما باشند.

جالب است بخوانید  چرا پیراهن در استایل اسپرت مردانه مهم است؟

پیراهن مردانه طرح دار + شلوار کتان مردانه

پیراهن طرحدار و شلوار کتان مردانه شیک پوش

ساده ترین و راحت ترین راه برای تغییر استایل مردانه جایگزینی شلوار کتان به جای دیگر شلوارهای مردانه است. متخصصان مد و طراحان لباس معتقدند که ترکیب شلوار کتان مردانه با پیراهن مردانه طرحدار یک ترکیب هوشمندانه و اسمارت است.

این ترکیب کاملا کلاسیک است. این نکته را بدانید که پوشیدن و ست کردن پیراهن مردانه طرحدار با یک شلوار کتان تیره رنگ مثل سرمه ای یا طوسی تعادل و هارمونی فوق العاده ای را به وجود می آورد. چرا که سادگی شلوار، طرح پیراهن را به چالش میکشد و طرح پیراهن سادگی شلوار را. این استایل به خودی خود نیازی به مکمل ندارد. اما اگر بخواهید در فصل بهار یا پاییز بپوشید. برای جلوگیری از سرما می توانید یک ژاکت یا کاپشن روی آن بپوشید اما توجه داشته باشید که اصلا نباید طرح و الگویی داشته باشد.

پیراهن طرح دار+ جین تیره

پیراهن طرحدار مردانه و شلوار جین شیک پوش

این ترکب عالی را می توان جذاب ترین ترکیب و در عین حال پرریسک ترین ترکیب با پیراهن طرح دار است. در ترکیب این دوآیتم مدل لباس ها بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال شلوار مردانه جین دم پا گشاد با یک پیراهن طرح دار آستین کوتاه اشتباه ترین انتخاب های ممکن می باشد. فارغ از طرح و رنگ باید بتوانید به خوبی ترکیب بندی لباس ها را بلد باشید. در مثالی که توضیح دادیم مناسب ترین شلوار جین فیت ترین آن است. یک شلوار جین زاپ دار فیت انتخابی عالی می تواند باشد.

البته در انتخاب پیراهن طرح دار مردانه به این نکته دقت کنید که متناسب با هر فصل طرح و مدل و رنگ پیراهن متفاوت است. به عنوان مثال پیراهن مردانه طرحداری که برای زمستان انتخاب می کنید باید رنگی تیره و خنثی داشته باشد؛ با طرح های پیچیده!

جالب است بخوانید  تاثیر پوشش در جایگاه و منزلت

درکل در نظر داشته باشید لباس های آزاد با برش های گشاد و برای ست کردن با پیراهن طرح دار مردانه گزینه مناسبی نیستند.

پیراهن مردانه طرحدار+ بافت زمستانه

پیراهن طرحدار و بافتنی شیک پوش

بافت ها، ژیله ها و ژاکت ها کموایی جزء استایل زمستانی بسیاری از مردان است. ممکن است شما نیز به مانند بسیاری از مردان تصور کنید که ترکیب این دو لباس کاری ساده است اما در واقع اینطور نیست. یک خطا می تواند کل استایل شما را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو اگر قصد دارید در مراسمی رسمی از این ست استفاده کنید پیراهن شما باید طرحی الگو دار و ساده داشته باشد. با رعایت تناسب و هارمونی رنگی

نحوه ست کردن شلوار کتان مردانه

مقاله قبلی

استایل مینیمال؛ جذابیت ابدی و همیشگی.

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در پیراهن