مد و استایل

رنگ مورد علاقه لباستان چه چیزی درباره شما می گوید؟

0
رنگ مورد علاقه لباس شیک پوش

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که پوشیدن لباس مردانه چه رنگی شما را خوشحال می کند؟ یا اصلا آیا برای شما هم پیش آمده است یک لباس مردانه ساده با یک رنگی را هر روز و هر روز بپوشید و خسته نشوید و اگر از شما بپرسند چرا این لباس مردانه هر روز می پوشید بگویید چون رنگ این لباس مردانه را دوست دارم ؟

اما همه این رنگ ها و علایق شما به این رنگ ها نشان دهنده خیلی چیزها در شما است. یعنی به طور کلی می توان به راحتی رنگ لباس مردانه مورد علاقه شما بیان کند که شما چه چیزی را بیشتر و چه چیزی را کمتر دوست دارید ؟ این رنگ ها حتی قابلیت این را نیز دارند که بیان کنند شما جز دسته آدم ها درون گرا هستید یا برون گرا ؟

اگر رنگ مورد علاقه شما مشکی باشد بیانگر چه چیزی است ؟

افرادی که به رنگ مشکی علاقه مند هستند افراد بسیار پیچیده ای هستند. شما به سختی می توانید روی سلیقه این افراد تاثیر بگذارید. اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که گاهی لباس مردانه کاملا مشکی می پوشید و همراه آن یک کفش قرمز یا نارنجی پا می کنید به نظر می رسد شما فرد بسیار فعالی هستید.

اما اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که سرتا پا مشکی می پوشید باید بگویم شما فردی پر رمز و راز هستید. پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید در کنار رنگ مشکی خود خاکستری، زغالی ، کرم و قرمز هم بپوشید تا از یک حس جدید استفاده کرده باشید.

جالب است بخوانید  انتخاب تی شرت های تابستانه مردانه

اگر رنگ مورد علاقه شما سبز است بیانگر چه چیزی است ؟

اگر شما جز آن دسته از آقایانی هستید که سبز پسند هستید باید بگویم شما به دنبال یک تعادل در زندگی خود هستید. و استفاده از سایه روشن هایی از این رنگ نشان دهنده تلاش شما است. شما دوستدار این هستید که دیگران موفق شوند به همین دلیل این یعنی شما در فعالیت ها و موقعیت های اجتماعی خوب عمل می کنید و همچنین دوست دارید چیزهای کوچک و عالی را امتحان کنید و هرگز از این کار دست نمی کشید.

تعادل بین رنگ های سبز لباس هایتان را می توانید با ترکیب رنگ های کرم ، بژ و صورتی به دست آورید.

اگر رنگ مورد علاقه شما نارنجی است نشان دهنده چیست ؟

اگر شما جز افرادی هستید که عاشق رنگ نارنجی هستید در دو کلمه کامل توصیف می شوید : شما شاد و خلاق هستید. شما جز آن افرادی هستید که برای بیان احساسات خود دچار مشکل نیستید. گرمی و احساسات شما باعث می شود همه اطرافیان شما به شوق در بیایند.

رنگ نارنجی روشن لباس های خود را می توانید با رنگ های خاکی ترکیب کنید همچنین برای داشتن یک استایل متفاوت می توانید نارنجی را با آبی کبالتی ترکیب کنید و استایل خاص خود را بسازید.

اگر رنگ مورد علاقه شما صورتی است بیانگر چه چیزی است ؟

شما جز آن دسته از افرادی به حساب می آیید که بسیار آرامش دارید و دیگران را به راحتی می توانید تحت تاثیر خود قرار دهید. ذوستان و خانواده شما، معمولا شما را بسیار گرم و همدل توصیف می کنند و از شما همیشه تاثیر می پذیرند. شما جز آن دسته از افرادی هستید که قدرتمند هستید.

جالب است بخوانید  راه و رسم پوسیدن و ست کردن پیراهن طرح دار مردانه!

برای اینکه استایل صورتی خود را طبق مد روز بسازید بهتر است استایل خود را با رنگ های سبز و آبی همراه کنید.

اگر رنگ مورد علاقه شما آبی است بیانگر چیست ؟

اگر شما جز افرادی هستید که معمولا از لباس هایی با رنگ آبی استفاده می کنید باید بگویم این نشان دهنده اعتماد به نفس بالای شما است. شما جز آن افرادی هستید که وفاداری برای شما بسیار مهم است و یک ارزش به حساب می آید. شما همیشه در حال یادگیری هستید و تمایل دارید بیشتر خود را سرگرم کارهایی کنید که مورد علاقه شما است. این رنگ مورد علاقه خود را می توانید با رنگ های خاکستری تیره و سیاه ست کنید.

اگر رنگ مورد علاقه شما زرد است بیانگر چیست ؟

رنگ زرد ( کهربائی ) همیشه به شما انرژی خوبی می دهد. شما جز آن دسته از آقایانی هستید که اجازه نمی دهید انتخاب لباس هایتان شما را تحت الشعاع خود قرار دهد. پیدا کردن دوست های جدید در زندگی برای شما کار بسیار آسانی است، زیرا همیشه حضور شما شادی بسیار زیادی به جمع دوستانه شما می بخشد. افرادی که علاقه به رنگ زرد دارند معمولا افراد کمالگرایی هستند اما همیشه به دنبال تعادل در زندگی هستید.

رنگ مورد علاقه شیک پوش

اگر رنگ مورد علاقه شما قرمز است بیانگر چیست ؟

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که همیشه انتخابتان رنگ قرمز است باید بگویم شما فردی پرشور و عشق هستید. دوستان شما همیشه به شما به دید یک مشاور نگاه می کنند و همه اسرار زندگی خودشان را با شما در میان می گذارند. این رنگ جز رنگ هایی است که به تنهایی قدرت بسیار زیادی دارد. این رنگ را باید با رنگ های قدرتمند دیگر مثل آبی آسمانی و یا بنفش روشن ست کنید تا تعادل در استایل شما دیده شود.

جالب است بخوانید  تاثیر پوشش در جایگاه و منزلت

پوشیدن قرمز برای شما نشان دهنده این است که شما همیشه به دنبال مد هستید و دوست دارید همیشه ترندها را بدانید و از آن ها پیروی کنید.

اگر رنگ مورد علاقه شما بنفش است نشان دهنده چیست ؟

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که در انتخاب لباس های خود به دنبال رنگ بنفش می روید و ترجیح می دهید بنفش بپوشید باید به شما بگوییم که شما فردی مهربان و فوق العاده آرام هستید. همچنین شما جز افرادی هستید که خلاقیت بالایی در انتخاب لباس های خود و ست کردن آن ها با یکدیگر دارید.

شما جز افرادی هستید که گاهی وقت ها تخیل شما فعال می شود و خوب کار می کند اما درک و بصیرت شما باعث می شود شما در مسیر درست حرکت کنید. شما جز افرادی هستید که اعتماد به نفس خوبی دارید و در جمع های خود راحت هستید و همین امر باعث می شود کیفیت رابطه خوبی با دوستان خود داشته باشید.

پیراهن مردانه و روش های انتخاب آن

مقاله قبلی

پیراهن سفید مردانه و نکات کلیدی در هنگام خرید آن

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مد و استایل