دسته‌بندی نشده

روانشناسی رنگ لباس پاییزی آقایان

0
روانشناسی رنگ های پاییزی شیک پوش

رنگ لباس های شما چه می گوید؟ مخاطب شما از روی رنگ لباس شما چه می فهمد؟ لباس های شما در هر فصلی مهم است که چه رنگی باشد. رنگ هایی که شما می پوشید نشان دهنده این است که شما چگونه هستید.

اما در فصل رنگی رنگی پاییز هستیم. آیا می دانید رنگ هایی که شما در فصل پاییز هر روز می پوشید از نظر روانشناسی رنگی چگونه است؟ آیا شما هر رنگی را می توانید در هر زمانی تن کنید؟ باید بگویم خیر این گونه نیست. شما باید در بعضی از موارد بدانید که چه رنگی را کجا بپوشید. در فصل پاییز رنگ هایی که شما می توانید برای لباس های خود انتخاب کنید بسیار زیاد است اما هر کدام از نظر روانشناسی رنگی نشانه چیست؟

برای اغلب آقایان انتخاب رنگ مناسب دشوار و گیج کننده است. بیشتر آقایان اصول روانشناسی رنگ ها در استایل خود به درستی نمی‌دانند پس استایل خود را به رنگ‌ های کمی محدود می‌کنند.

از رنگ‌ ها نهراسید! تنوع رنگ در دنیای مد مردان را درک کنید و با یک سبک معقول، آرام آرام آنها را تجربه کنید.

برای اینکه بتوانید در پاییز رنگ مناسب خود را انتخاب کنید پیشنهاد می کنم تا آخر این مقاله را بخوانید.

خوب آقای خوشتیپی که در پاییز رنگی می خواهید لباس های رنگی بپوشید که جذابیت شما دو برابر شود به روانشناسی رنگ ها توجه کنید.

در پاییز امسال همانند سالهای دیگر رنگ های جدیدی مد شده است که قرار است دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد. اما چه رنگی را امسال بپوشیم؟ چه رنگی امسال مد شده است؟ روانشناسی این رنگ ها چیست؟

استایل پاییزی شیک پوش

آجری :

یکی از رنگ هایی که برای لباس های پاییزی بسیار مناسب است رنگ آجری است. از پوشیدن رنگ آجری نترسید زیرا که طراحان مد و فشن رنگ آجری را در فصل پاییز بیشتر از رنگ های دیگر توصیه کرده اند. زیرا که با رنگ طبیعت یکی است. از آنجا که این رنگ انرژی زیادی دارد، بهتر است که تنها یکی از لباس هایتان را به آن رنگ انتخاب کنید. پیشنهاد ما لباس های بالاتنه مانند کت، بلوز یا کاپشن است. اما رنگ آجری از نظر روانشناسی چه مفهومی دارد؟

با پنج رکن اساسی استایل آقایان آشنا شوید؛ ادامه مطلب در اینجا

خونگرم و اجتماعی

آجری و نارنجی به شما می گوید که فردی خونگرم، مثبت اندیش و تا حدودی برونگرا هستید که بیشتر اوقات دلتان می خواهد رفتاری دوستانه داشته باشید. افرادی که رنگ آجری می پوشند شخصیتی قابل اعتماد دارند.
اعتماد به نفس بالا : این افراد نسبت به سایرین افراد اعتماد به نفسشان بیشتر است. آجری پوش ها قلب رئوفی دارند و برچسب خوش قلبی را یدک می‌کشند. علاوه بر این به حقوق انسانی توجه می‌کنند و در فعالیت‌های انسان دوستانه با اشتیاق حاضر می‌شوند.

صبور و مهربان

آجری ‌دوستان، اصلا افرادی نازک‌ نارنجی نیستند. می‌توانید روی صبر و حوصله‌شان حساب کنید.

اجتماعی و خوش صحبت

آهای آقایی که یک آجری  دوست دو آتشه هستید می توانم به جرات بگویم که از حضور در اجتماعات مختلف لذت می‌برید و به جای نشستن در گوشه اتاق و انتخاب تنهایی، در تلاش هستید تا با افراد مختلف معاشرت بیشتری داشته باشید. شما از آن دسته از افرادی هستید که هنگامی که وارد یک مهمانی می شوید روح و سرزندگی را به آن جمع می برید. درصدی از آجری پوش ها جز آن دسته از افرادی هستند که ممکن است در مجالس سخن ور باشند و مجلس را دست بگیرند.

سرشار از شوق زندگی

یکی دیگر از ویژگی‌های دوستداران رنگ آجری در پاییز این است که عاشق زندگی هستند و از چالش‌های زندگی استقبال می‌کنند. به عبارتی آن ها از زندگی یکنواخت خوششان نمی آید. این افراد قدرت ریسک پذیری بالایی دارند.

نارنجی و افسردگی

آجری یکی از رنگ‌هایی است که شما را شاد می‌کند. به همین دلیل در روانشناسی رنگ‌ها به افراد غمگین توصیه می‌شود که این رنگ را به محیط زندگی‌شان راه دهند تا از تاثیرات آن برای شاد شدن محیط زندگی‌شان بهره‌مند شوند. البته باید توجه داشته باشید که استفاده افراطی از رنگ نارنجی می‌تواند بر تعادل سیستم عصبی شما تاثیر بگذارد و شاید خیلی زود از این رنگ خسته شوید. بنابراین توصیه می‌شود در کنار نارنجی از رنگ‌های مکمل آن یعنی سبز یا آبی هم کمک بگیرید.

سبز :

یکی از رنگ هایی که آقایان هنگامی که مشکی و سورمه ای خسته می شوند به سراغ آن میروند رنگ سبز است. رنگ سبز در فصل پاییز نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. خوبی این رنگ آن است که شما می توانید آن را هم برای بالاتنه مانند کت، بلوز یا کاپشن و هم برای شلوار به تن کنید. رنگ هایی چون خاکستری و کرم بهترین انتخاب در کنار این رنگ خواهند بود. شما می توانید لباس های رنگ سبزتان را هم برای مراسم رسمی و هم غیر رسمی و اسپورت به تن کنید. اما روانشناسی رنگ ها درباره این رنگ چه می گوید؟

سخاوتمندی:

این دسته از افراد دارای روح و شخصیتی بلند مایه هستند و در زندگی خود تنها به مادیات توجه نمی کنند و تلاش می کنند تا شخصیت روحی و معنوی خود را تعالی دهند. قرار گرفتن در محیط های با طراحی رنگ سبز می تواند این احساس را در شما ایجاد کند و روحیه شما را تقویت کند.

همدردی:

از دیگر ویژگی هایی که در روانشناسی رنگ سبز به آن اشاره می شود احساس همدردی و نوع دوستی در این افراد است.

صلح طلب:

انشان دوستی و نوع دوستی که در وجود این افراد دیده می شود آنها را به افرادی صلح طلب و انسان دوست تبدیل کرده است. و موجب شده تا این افراد در روابط دوستانه خود بیشتر احتیاط کنند.

اجتماعی بودن و علاقه مدی به خانواده و دوستان نیز از دیگر ویژگی های افراد در روانشناسی رنگ سبز است که در این افراد وجود دارد. اغلب این افراد به طبیعت گردی و لذت بردن از زندگی علاقه زیادی نشان می دهند.

شاد بودن:

افراد علاقه مند به رنگ سبز افرادی شاد هستند و به دنبال لذت بردن از بهترین لحظات زندگی خود هستند.

https://bit.ly/2rJU9q0

قهوه ای

رنگ قهوه ای در میان آقایان محبوبیت زیادی دارد. اگر چه در گذشته این رنگ بیشتر در اکسسوری هایی چون کمربند و کفش به کار می رفت اما حال لباس های زیادی را به این رنگ بر تن آقایان می بینید. خوبی این رنگ آن است که به هر تن پوستی می آید، خواه تن پوست شما تیره باشد یا روشن. شما می توانید رنگ قهوه ای را هم برای شلوار و هم برای بالاتنه خود انتخاب کنید. اما حواس تان باشد که تنها یکی از لباس هایتان به رنگ قهوه ای باشد نه بیشتر، در غیر این صورت ظاهری کسل کننده خواهید داشت. اما خصوصیات افرادی که بیشتر از رنگ قهوه ای برای خود استفاده می کنند چیست؟

شخصیت شناسی رنگ قهوه ای چیست ؟

شما افرادی که به پوشیدن لباس های رنگ قهوه ای در پاییز علاقه مند هستید: شخصی خانواده دوست، صادق، مطمئن و قابل اعتماد هستید. افرادی را به رنگ قهوه ای علاقه دارند بسیار احساساتی و مسئولیت پذیر هستند که برای راحتی خانواده و دوستان خود همه کاری را انجام می دهند. این افراد در انجام کار ها بسیار جدی هستند و هر کاری را به بهترین نحود ممکن به پایان می رسانند. افرادی که رنگ قهوه ای را دوست دارند، به هیچ وجه برای چیز های غیر ضرروی پول خرج نمی کنند اما برای چیز های با کیفیت هر قیمتی را پرداخت می کنند. ترجیح می دهند که در دنیای امن خود به دور از هر ناراحتی، زندگی کنند.

نتیجه گیری :

شما در فصل پاییز باید از رنگ های گرم با تنالیته های مختلف استفاده کنید. رنگ ها در لباس های پاییزی بیان گر شخصیت های مختلف شما هستند. طیف رنگ ها هرکدام برای خود معنا و مفهوم خاصی در علم رواشناسی رنگ ها دارند. بسیاری از روانشناسان از سب لباس پوشیدن شما و همچنین رنگ لباس های شما می توانند خیلی از خصوصیات اخلاقی شما را بخوانند. به طوری که شما در بسیاری از مواقع می گوید طرف علم غیب دارد. پس در انتخاب رنگ های لباس های خود دقت کنید.

شخصیت شناسی جالب افراد خوش تیپ

اصول ست کردن شلوار کتان و کفش مردانه

مقاله قبلی

با کت تک در پاییز بدرخشید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *