کت و شلوارلباس مردانه

پیشنهاد جذاب با کت و شلوار طوسی

0
کت و شلوار طوسی
انتخاب کت و شلوار ظوسی

حتما شما هم از کت و شلوار مشکی خسته شده اید و به دنبال یک جایگزین برای این رنگ می گردید. سرمه ای یا آبی اقیانوسی؟ سبز یشمی؟ خاکستری؟

واقعا کار سختی است اما اصلا جای نگرانی نیست قرار است ما برای شما یک پیشنهاد جذاب برای شما در این مقاله داشته باشیم.

پیشنهاد ما برای جایگزین کردن کت و شلوار مشکی به شما پوشیدن کت و شلوار طوسی است. چرا که رنگ طوسی هیچ وقت برای شما از مد نمی افتد و همیشه می توانید با آن یک استایل رسمی یا یک استایل کژوال برای داشته باشید.

با ما تا آخر این مقاله همراه باشید چرا که در این مقاله می خواهیم به شما پیشنهادات جذابی در خصوص کت و شلوار طوسی بدهیم.

کت و شلوار طوسی مردانه :

شاید سوال باشد که چرا اصلا کت و شلوار طوسی را به شما پیشنهاد کردیم؟

کت و شلوارهای طوسی متناسب تمامی فصول بخصوص فصول گرم هستند. شما می توانید در فصل های گرم سال یک کت و شلوار طوسی روشن و در فصول سرد از یک کت و شلوار پشمی خاکستری استفاده کنید و جذاب بنظر برسید. اما رنگ طوسی دارای طیف های بسیار گسترده ای است که شما باید متناسب به مکان و موقعیت خود، رنگ کت و شلوار خود را انتخاب کنید.

کت و شلوار طوسی روشن یا کت و شلوار طوسی تیره بپوشیم ؟ قطعا این سوالی است که همین الان به آن فکر می کنید.

کت و شلوار طوسی روشن:

رنگ طوسی دارای طیف رنگی بسیار زیادی است. از این رو آقایان می توانند طیف های مختلفی از این رنگ را برای کت و شلوار خود انتخاب کنند.

جالب است بخوانید  چگونه میتوان کت و شلوار را شست و از آن نگهداری کرد؟

اگر شما آقای خوشتیپی که دارید این مقاله را می خوانید دارای رنگ پوست روشن و موی بور هستید باید بگویم پیشنهاد جذاب ما برای شما کت و شلوار طوسی روشن است. کت و شلوارهای طوسی روشن مناسب افرادی است که رنگ پوست روشنی تری دارند.

اگر به دنبال ست کردن پیراهن مناسب با رنگ طوسی روشن هستید، پیشنهاد ما پیراهن متضاد است. برای مثال پیراهن آبی می تواند برای کت و شلوار طوسی روشن شما مناسب باشد.

کت و شلوار طوسی تیره:

در ابتدا بگویم که اگر به دنبال جایگزین مناسب برای کت و شلوار مشکی هستید کت و شلوار خاکستری می تواند الویت اول شما باشد. چرا که این رنگ رسمی تر بوده و برای مراسم عروسی و جلسات رسمی و … مناسب تر است.

اما همانگونه که بارها در مقالات خود گفته ایم رنگ پوست در انتخاب رنگ کت و شلوار بسیار نقش مهمی دارد. کت و شلوارهای طوسی تیره بیشتر مناسب آقایانی است که رنگ پوست سبزه و موی مشکی دارند.

کت و شلوار طوسی با چه پیراهنی؟

قطعا بعد از انتخاب رنگ روشن و تیره طوسی کت و شلوار خود به دنبال یک پیراهن مناسب هستید که با آن ست کنید. اما مشکل اینجاست که پیراهن، نسبت به کت و شلوارهای آقایان کالای کم دوام تری است به همین خاطر باید هر مردی چند پیراهن برای ست کردن با کت و شلوار خود داشته باشد. اما برای انتخاب پیراهن خود باید به دقت کنید.

پیراهن سفید :

اولین پیشنهاد ما برای کت و شلوار طوسی شما پیراهن سفیدی است که در کمد همه آقایان پیدا می شود. اگر شما جز آن دسته از آقایان اهل کراوات باشید می تواند رنگ های متنوعی را انتخاب کنید در غیر این صورت می توانید حتی یک تی شرت سفید ساده با کت و شلوار طوسی خود ست کنید و از استایل کژوال خود لذت ببرید.

جالب است بخوانید  کدام آیتم ها در کمد آقایان ضروری هستند

پیراهن آبی مردانه:

همین اینجا بگذارید گوشزد کنم که، همه طیف های رنگ آبی مناسب ست کردن با کت و شلوار طوسی نیستند. برای مثال طیف رنگی آبی تیره پیراهن های مردانه بیشتر مناسب کت و شلوارهای طوسی روشن هستند تا تیره. به هر جهت باید دقت کنید در ست کردن پیراهن با کت و شلوار طوسی باید انتخاب متضادتری داشته باشید تا ست خوبی برای خود داشته باشید.

کت و شلوار طوسی با پیراهن مشکی :

پیراهن مشکی یا همان رنگ مشکی یکی از رنگ هایی است که می تواند به خوبی با طوسی ست شود. البته باید به این نکته توجه کنید که اگر شما اهل کراوات زدن هستید، باید در این استایل رنگ کراوات خود را یک یا دو درجه تیره تر از پیراهن خود انتخاب کنید.

این استایل را بدون کراوات نیز می توانید با یک پوشت تیره تر و یا روشن ست کنید. اما باید این را در اینجا بدانید که آقایانی که جسورترند از رنگ روشن استفاده می کنند پس به سراغ پوشت روشن تر بروید.

کدام رنگ کراوات را برای کت و شلوار خود انتخاب کنیم؟

خبر خوب این است که برای ست کردن کراوات با کت و شلوار طوسی دردسر نخواهید داشت، زیرا رنگ طوسی، چه طوسی تیره و چه طوسی کمرنگ جز رنگ های خنثی به حساب می آیند. از این رو شما می توانید هر رنگ کراوات با هرنوع طرحی را برای کت و شلوار خود انتخاب کنید.

اما اگر آقایان بخواهند یک انتخاب هوشمندانه در رنگ کراوات داشته باشند، باید بگویم رنگ های تنالیته آبی همیشه برای شما یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود.

جالب است بخوانید  آیا می دانید بهترین مکان ها برای پوشیدن کت و شلوار کدام هستند؟

اگر می خواهید یک ظاهر رسمی داشته باشید، رنگ مشکی مات می تواند انتخاب خوبی باشد. که از این استایل رسمی می توانید در مهمانی ها و مصاحبه شغلی خود استفاده کنید.

الویت اول و جذاب شما در انتخاب رنگ کراوات با کت و شلوار طوسی می تواند کراوات ارغوانی باشد که با یک پیراهن سفید می تواند در استایل شما طوفان کند.

کت و شلوار طوسی اسپرت:

خوب اگر شما به دنبال یک استایل اسپرت با کت و شلوار طوسی هستید، باید بگویم می توانید از هر نوع کت و شلوار طوسی البته از جنس کتان خود را با کتانی سفید ست کنید. شاید در ابتدا برای شما کمی عجیب و غریب باشد اما برای تنوع می توانید برای خود یک استایل اسپرت نیز داشته باشید.

کت و شلوار طوسی برای آقایان داماد :

آقایان دامادی که عروسی آن ها در یکی از روزهای گرم تابستان است می توانند از کت و شلوار طوسی استفاده کنند. آن ها می توانند یک کت و شلوار سه دکمه خاکستری برای روز دامادی خود انتخاب کنند که آن می توانند با یک پوشت رنگی و یا طرحدار و همچنین یک کراوات و دکمه سرآستین ست کنند.

سخن آخر :

شما می توانید از کت و شلوارهای طوسی در رنگ های مختلف جهت تنوع در مهمانی ها و حتی روزهای معمولی استفاده کنید فقط باید برای درخشش استایل خود نکات این مقاله را رعایت کنید.

گفتگو با رضا سلامتی مدیر مارکتینگ برند گراد

مقاله قبلی

بررسی انواع شلوارهای مردانه و نام های آن

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کت و شلوار