اسپرتپیراهن مردانهشلوار مردانهمد و استایل

چه پیراهن مردانه ای را می توان با شلوار جین مردانه ست کرد؟

0
پیراهن مردانه شیک پوش

شلوار جین از چند دهه پیش تا حالا از لباس های محبوب آقایان بوده است. شلوار جین نیز به مانند همه لباس ها باید با دیگر لباس های شما ست باشد. در غیر این صورت باید قید خوش‌تیپی و خوش استایلی را زد. اگر میخواهید که استایلی زیبا با شلوار جین داشته باشید اولین قدم انتخاب  درست شلوار جین است. شلوار جین مناسب این امکان را به شما میدهد که از هر آیتمی برای ست کردن استفاده کنید . اگر شلوار جین خود را اصولی ست کنید در عین سادگی میتوانید استایلی زیبا، مردانه و جسور برای خودتان بسازید. با شیک پوش همراه باشید.

در انتخاب پیراهن مناسبی برای شلوار جینتان دچار مشکل می‌شوید ؟

گاهی برخی رنگ‌های شلوار جین هستند که انتخاب پیراهن برای آن مدل‌ها کمی دشوار به نظر می‌رسد. روش‌های اصولی وجود دارد که می‌توانید با انجام این روش‌ها تیپ فوق‌العاده داشته باشید.

سایز و اندازه استاندارد لباس‌هایی که با شلوار جین ست می شوند.

قبل از ترکیب و ست کردن لباس ها با یک دیگر باید اندازه آن ها را در کنار هم بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال یک شلوار جین فیت تنگ را نباید به کتی گشاد و غیر استاندارد بپوشید. یک آیتم غیر استاندارد تمام هارمونی استایل شما را از بین میبرد . پس در انتخاب همه لباس ها اندازه یکسان را مورد توجه قرار دهید.

همه‌ی ما میدانیم که ست کردن دقیق شلوار جین با پیراهن هر مردی را خوش‌تیپ‌تر و جذاب‌تر جلوه می‌دهد. داشتن ایده‌هایی در ذهن برای ترکیب کردن رنگ پیراهن با شلوار جین می‌تواند به شما کمک کند تا برای انتخاب پیراهن با شلوار جین هماهنگ و جور باهم دچار سردرگمی نشوید. استایل شما در اینجا زیاد مهم نیست زیرا ترکیب رنگ‌ها با یکدیگر است که تیپ را زیبا می‌سازد. 

استایل رسمی یا کژوال! انتخاب کنید!

هنگامی که میخواهید شلوار جین را در استایل خود استفاده کنید اول تصمیم بگیرید که در چه موقعیتی تصمیم دارید این لباس را بپوشید و تا چه میزان باید رسمی باشد. پاسخ این جواب ست کردن لباس های دیگر را برای شما آسان خواهد کرد.

اگر قرار است که شلوار جین را در یک موقعیت رسمی بپوشید بایدآیتم های دیگر استایل خود را نیز بررسی کنید و رسمی ترین جین موجود در کمد خود را انتخاب کنید. یک شلوار جین مشکی یا تیره یک دست راسته با یک کت تک رسمی استاندارد با کفشی رسمی مانند چوکا یا آکسفورد همراه با پیراهنی که با دیگر ایتم ها کاملا هماهنگ باشد.

کدام پیراهن برای ست کردن با شلوار جین مناسب است؟

پیراهن جین مردانه

از پوشیدن پیراهن جین با شلوار جین هم رنگ آن خودداری کنید . طیف رنگ تیره پیراهن جین را با شلوار جین روشن تر بپوشید و طیف رنگ پیراهن روشن را با شلوار جین تیره تر بپوشید. همیشه هم پیراهن های جین رنگ ابی نمیباشد میتوان پیراهن جین تیره را شلوار مشکی بپوشید و همچنان استایل جذابی داشته باشید.

پیراهن مردانه آبی رنگ

رنگ آبی پیراهن مردانه معمولا با اکثر شلوار جین ها به راحتی ست میشود و برای پوشیدن با انواع رنگ های شلوار جین مانعی ندارد.

پیراهن مردانه سرمه‌ای رنگ

اگر پیراهن سرمه ای با شلوار جین سفید ترکیب کنید بسیار خاص خواهد شد.برای ست کردن پیراهن سرمه ای از شلوار جین تیره تر استفاده کنید و به ویژه جین های با رنگ مشکی .

پیراهن مردانه سفید رنگ

یکی از متداول‌ترین رنگ پیراهن در بین آقایان را می‌توان به پیراهن سفید اشاره کرد. بهترین گزینه برای شلوار جین آبی چسبان و راسته می‌تواند پیراهن سفید باشد.برای جذاب‌تر شدن تیپ و استایل خان بهتر است پیراهن آستین‌کوتاه سفید با شلوار جین‌های روشن‌تر بپوشید .

پیراهن چهارخانه رنگی

رنگ این پیراهن با شلوار جین تیپ شما ‌تغییر میکند. اگر دوست دارید تیپ رسمی داشته باشید از پیراهن چهارخانه با شلوار جین تیره‌تر بپوشید اگر دوست دارید تیپتان اسپرت تر و غیر رسمی باشد این پیراهن را با شلوار جین روشن ست کنید.

شلوار مردانه جین مدل اسلیم فیت برای تیپ های اسپرت تر و شلوار های راسته برای تیپ های رسمی تر انتخابی عالی محسوب میشود.  این قانون در مورد تمام موارد ست شلوار جین و پیراهن  مردانه میتواند صدق کند.

پیراهن مشکی

پیراهن مشکی را میتوان یک از رسمی ترین پیراهن های مردانه استفاده کرد، که با شلوار های تیره و مشکی تیپتان رسمی میشود ولی در مقابل اگر با شلوار جین روشن پوشیده شود استایل شما اسپرت تر و جذاب تر خواهد شد.

جالب است بخوانید  راه و رسم پوسیدن و ست کردن پیراهن طرح دار مردانه!

پیراهن مردانه چهارخانه را چگونه برای هر چهارفصل ست کنیم ؟

مقاله قبلی

برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه کدامند؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت