شلوار جینشلوار کتانمد و استایل

چگونه شلوارهای رنگی مردانه ما را خوش‌تیپ تر می‌کنند؟

0

همه ما به خاطر داریم که تا چند سال گذشته پوشیدن شلوار رنگی برای آقایان در هر سن و سالی یک تابوی بسیار بزرگ محسوب میشد و کسی جرات و حق استفاده از شلوار رنگی مردانه را نداشت البته ناگفته نماند که در سال های گذشته شلوار رنگی اصلا تولید نمیشدند . اما امروزه پوشیدن شلوار رنگی مردانه به جسارت زیادی نیاز ندارد بلکه آنچه برای پوشیدن شلوار رنگی مردانه نیاز است اعتماد به نفس و سلیقه شیک پوشی است .

اما شلواررنگی مردانه مدتها است که به دنیای شیک پوشی مردان بازگشته است و مانند قبل یک عمل ممنوعه به شمار نمیرود .

اگر اصول پوشیدن و ست کردن این شلوار را به خوبی بلد باشید به زودی با یک تغییر شگرف و بی نظیر در استایل خود مواجه خواهید شد و بهبود بسیار خوب و جسورانه ای در سبک لباس پوشیدن خود خواهید یافت . پس شلوار رنگی را در میان پوشاک آقایان داشته باشید

ما به هیچ عنوان قصد نداریم رنگ های سبز و نارنجی نئونی را به شما پیشنهاد یا معرفی کنیم بلکه آنچه مد نظر ماست بررسی رنگ های مناسب و اصول ست کردن آن ها با یکدیگر است .

چرا شلوار های رنگی مردانه را پیشنهاد میکنیم ؟

طبق بررسی ها و آمار رنگ های مشکی خاکی و تیره حدود معادل ۸۴ درصد از کمد آقایان را به خود اختصاص داده اند در همه لباس ها .

رنگ ها باعث جذابیت و چشم گیری بیشتر لباس ها میشوند . شما با پوشیدن لباس های رنگی مانند شلوار رنگی چندین قدم از دیگران در ساخت استایل زیبا و جذاب مردانه جلوتر خواهید بود و مورد توجه دیگران قرار خواهید گرفت .

جالب است بخوانید  شخصیت شناسی جالب افراد خوش تیپ

هم چنین رنگ های تیره مانند قهوه ای سرمه ای و مشکی به علت داشتن طیف های مشابه به طیف نور خورشید گرما و نور بیشتری را در فصل گرما دریافت میکنند و تحمل گرما را برای شما غیر ممکن میکنند.

شلوار های رنگی میتوانند باعث کمتر جذب شدن نور و گرما شده و تحمل گرما را برای شما آسان کند .

طرز ست کردن شلوار رنگی مردانه

اگر جزء افرادی هستید که به تازگی قصد پوشیدن لباس های رنگی مردانه را دارید پیشنهاد ما این است که ابتدا بر روی یک لباس فوکوس کنید .

به عنوان مثال ابتدا با یک شلوار رنگی شروع کنید سپس به سراغ لباس های دیگر مانند پیراهن یا کت بروید . به عنوان مثال اگر کت سبز یشمی انتخاب میکنید بهتر است یک تی شرت سفید طرح دار به همراه یک شلوار طوسی بپوشید .

بهترین زمان برای شروع به رنگی رنگی لباس پوشیدن روز ها گرم و آفتابی بهار و تابستان است . لذا نیاز نیست در این فصل ها از لباس های ست استفاده کنید . اما در ترکیب لباس ها لازم است نکاتی را بدانید که در ادامه اضافه میکنیم .

برای ترکیب لباس ها کافی است آیتمهای اصلی لباس خود را انتخاب کنید و سپس مدل ها و طرح ها و رنگ ها را با یکدیگر ست کنید . اگر بخواهید در فصل گرم سال لباس های رنگی بپوشید دیگر نیازی نیست که هارمونی رنگی را رعایت کنید . بلکه لازم است با استفاده از WHEELCOLOR رنگ های مکمل را انتخاب کرده و با یک دیگر ست کنید .

جالب است بخوانید  شلوار جین چرا به محبوب ترین شلوار مردانه تبدیل است؟

در مثالی در ادامه بهتر توضیح خواهیم داد

اگر یک شلوار به رنگ زرشکی یا بادمجانی انتخاب کرده اید برای پیراهن باید از رنگ سرمه ای یا آبی استفاده کنید . اما اگر نخواهید از رنگ سرمه ای در تناژهای روشن نیز استفاده کنید پیشنهاد میکنیم یک پیراهن کزوال سفید مردانه بپوشید و روی آن یک کت سرمه ای روشن یا آبی بپوشید تا ترکیب متضادی بیافرینید .

اگر تاکنون تصور میکرده اید که شلوار های رنگی مخصوص و مختص استایل های غیر رسمی یا روزمره است باید بگوییم که این تصور شما کاملا اشتباه است .

برخلاف آنچه همه ما تصور میکردیم باید بگوییم که این شلوار ها برای مراسم ها و میهمانی های رسمی نیز مناسب است . شما میتوانید شلوار رنگی منتخب خود را با انواع کت ها ، اکسسوری ها ، کفش ها و پیراهن ها ست کنید .

البته نلاگفته نماند که این شلوار های رنگی مردانه را میتوانید با آیتم های رسمی دیگر ست کنید به این شرط که آیتم های دیگر از رنگ خنثی باشند .

آیا میدانید در آغاز سال تحصیلی جدید چه استایلی داشته باشید؟

مقاله قبلی

آقایان ۲۵ تا ۳۵ سال با رعایت این نکات جدابتر خواهید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در شلوار جین