کت و شلوار

 کت‌وشلوار سرمه‌ای و هر آن چه که در مورد آن نمیدانید!!!

0

 

کت‌وشلوار سرمه‌ای مردانه ازجمله انتخاب‌های جذابی است که برای استایل رسمی مناسب ترین گزینه است. کت‌وشلوار سرمه‌ای از معدود کت‌وشلوارهایی است که برازنده هر مردی است. سنگینی رنگ سرمه‌ای سبب شده است که این کت‌وشلوار چه در طرح‌های برند و چه در دوخت‌های معمولی موجود در سطح بازار برای همه آقایان مناسب باشد. کت و شلوار سرمه ای را می‌توان به‌راحتی در بسیاری از موقعیت‌ها و در هرزمانی به تن کرد. دغدغه بسیاری از آقایان این است که استریل مناسبی برای تمام فصول سال داشته باشند و بدانند که چگونه کت‌وشلوارهای شیک مجلسی و اسپرت را ست کنند.

کنتراست و ترکیب تناژ رنگ‌های مکمل و خنثی همگی باید در استایل رسمی باکت و شلوار متناسب بارنگ طبیعت باشد هم‌چنین لازم است که این انتخاب درنهایت ظرافت و دقت نظر انجام گیرد. نکته‌ای که در مورد کت‌وشلوار سرمه‌ای وجود دارد این است که این کت‌وشلوار هم مدرن است و هم کلاسیک و هم با طیف‌های بسیاری از لباس‌های گوناگون ست می‌شود. برای آشنایی با نحوه ست کردن کت‌وشلوار سرمه‌ای با ما همراه باشید.

کت و شلوار رسمی سرمه ای مردانه شیک پوش

ویژگی های رنگ سرمه ای

رنگ سرمه‌ای باعث می‌شود که خلاقیت و نوآوری در فرد رشد کند. همان‌طور که بزرگ‌ترین کارآفرینان دیجیتال جهان همواره تیپ سرمه‌ای دارند. عموماً افراد باهوش و مستقل از رنگ‌های سرمه‌ای در لباس  استفاده می‌کنند.

رنگ سرمه‌ای حس صداقت افراد را بیدار می‌کند. رنگ سرمه‌ای از دسته رنگ‌های گرم است که ترکیب آن بارنگ‌های سفید طلایی سبز کله غازی در طراحی استایل استفاده می‌شود.  رنگ سفید و عاج فیلی و استخوانی از بهترین رنگ‌ها برای ترکیب کردن با سرمه‌ای است. هم در طراحی دکوراسیون و هم در طراحی لباس و استایل ترکیب این دورنگ طیف‌مشترک آن‌ها را به سمت لطافت و روانی هدایت می‌کند و از شدت رسمیت آن می‌کاهد.

جالب است بخوانید  این گونه اینترنتی کت و شلوار بخرید!!!

به‌عنوان‌مثال رنگ صورتی چرک را بارنگ سرمه‌ای تصور کنید. . یک پیراهن صورتی را با کتی سرمه‌ای بپوشید تا شاهد نتیجه جذاب آن باشید. این ترکیب رنگ را برای استایل خیابانی به همه پیشنهاد می‌کنیم.

آنچه واضح است این است که این رنگ به دلیل انرژی خاص و متفاوتی که دارد بسیار ترکیب‌پذیر است و بارنگ‌های بسیاری ست می‌شود. رنگ سرمه‌ای ترکیب خوبی با طیف‌های مختلف رنگ سبز مثل زیتونی دارد اما این ترکیب کاملاً غیررسمی و فانتزی هست اما ترکیب رنگ سفید همان‌طور که میدانید با همه رنگ‌ها مخصوصاً سرمه‌ای ایدئال است. ترکیبی ایدئال و همه‌پسند، ساده و شکیل

کت و شلواررسمی مردانه شیک پوش

اما  کت‌وشلوار

اگر کت‌وشلوار سرمه‌ای شما شیک باشد برای داشتن استایل شیک نیز باید پیراهن مردانه مناسبی نیز ست شود؛ اما رنگ پیراهن باید بارنگ‌های کت‌وشلوار متفاوت باشد. به‌عنوان‌مثال صورتی بنفش یاسی

برای این‌که این ترکیب به ایدئال‌ترین حالت خود برسد آن را با یک کفش چرم مشکی ست کنید تا نتیجه کنتراست آن را ببینید. هم‌چنین آبی روشن برای ست شدن با سرمه‌ای انتخاب بسیار شایسته و زیبایی است. هم‌چنین می‌توانید از کراواتی به رنگ طوسی خال‌دار نیز به‌عنوان اکسسوری استفاده کنید.

کت‌وشلوار سرمه‌ای از آن دسته رنگ‌هایی است که بارنگ قرمز به‌خوبی و زیبایی ست می‌شود. لذا با آسودگی خاطر تمام می‌توانید از کراواتی قرمزرنگ در طرح خال‌دار یا راه‌راه استفاده کنید زیرا که بسیار اغواکننده است.

اگر تصمیم دارید از کت‌وشلوار سرمه‌ای در استایل رسمی استفاده کنید باید همواره به خاطر داشته باشیدکه به‌مانند همه کت‌وشلوارهای رسمی دیگر برای ست کردن کفش باید از کفش رسمی استفاده کنید. در استایل رسمی ازآنجایی‌که کفش بار زیادی از استایل شمارا به عهده دارد توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. ازاین‌رو در این استایل حتی‌الامکان از پیراهن‌های طرح دار شلوغ یا بارنگ‌های تند و جذاب استفاده نکنید تا کفش‌ها هارمونی را به‌خوبی ایجاد کنند.

جالب است بخوانید  مهم ترین قوانین در انتخاب و ست کردن کت و شلوار مردانه کدام است؟

 

باکت و شلوار سرمه‌ای چه رنگ پیراهنی بپوشیم؟

کت‌وشلوار سرمه‌ای ازآنجایی‌که رنگ بسیار ترکیب‌پذیری دارد با هر رنگی پیراهنی ست می‌شود. پیراهن‌هایی به رنگ‌های آبی کم‌رنگ صورتی و تناژهای کمرنگ آن و ۲ رنگ مشکی و سفید بهترین انتخاب برای ست کردن باکت و شلوار سرمه‌ای هست.

در بین این چندرنگ پیشنهادی پیراهن سفید تنها پیراهنی است که می‌تواند به دو صورت اسپرت و فرمال مورداستفاده قرار بگیرد..

پیراهن آبی

این رنگ پیراهن همیشه انتخاب خوبی برای کت‌وشلوار سرمه‌ای است. به این شرط که با پوشت زیبایی ست شود. هم‌چنین کراواتی در تناژ آبی تیره. این‌گونه کلاسیک‌ترین استایل را باکت و شلوار سرمه‌ای بسازید.

یک پیشنهاد دیگر برای ست کردن با این رنگ کت‌وشلوار پیراهن صورتی کم‌رنگ است.

و درنهایت

ترکیب پیراهن مشکی و آبی تیره. یک ست کاملاً مردانه راحت و سنتی. مخصوص مراسم‌های سوگواری و عزاداری یا میهمانی‌های خاص

 

راهنمای ترکیب رنگ لباس برای آقایان

مقاله قبلی

بایدها و نبایدها درباره نحوه پوشیدن ژاکت و پیراهن مردانه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کت و شلوار