دسته‌بندی نشده

۹ عادت مخفیانه مردان خوشتیپ

0
رازهای یک جنتلمن_ شیک پوش

اگر دوست دارید در میان مردان خوشتیپ و خوش لباس جای داشته باشید، این مقاله را برای نحوه ست کردن لباس مردانه دنبال کنید. ممکن است شما هم مانند بسیاری از آقایان برای خرید لباس هزینه زیادی بکنید اما در نهایت به استایل مورد علاقه خودتان  دست پیدا نکنید.

مردان خوشتیپ برای خوش استایل شدن نه عادت دارند .شما نیز برای خوش استایل شدن به این نه عادت مردان خوش تیپ توجه کنید.

قوانین جنتلمن بودن

۱.لباس‌های بسیار با رنگ های خنثی و ترکیب پذیر

برای هر مرد خوش تیپ چه لباس‌هایی ضروری است؟ ما پیشنهاد می‌کنیم یک تیشرت سفید شیک در کمد لباس های خود داشته باشید. خوب است بدانید که باید همواره یک یا چند پیراهن سفید نو و با کیفیت داشته باشید تا به راحتی با هرکت و شلواری ست شود. به عنوان مثال پیراهن آکسفورد آبی روشن باید درکمد هر مردی باشد. برای استایل کژوال نیز یک سویی شرت یا ژاکت طوسی داشته باشید تا به آسانی یک استایل نو خلق کنید. هم چنین لازم است که بدانید بهتر است چند مدل شلوار جین اسلیم یا راسته تیره هم داشته باشید.

لباس خنثی و ساده_جنتلمن شیک پوش

۲.جنتلمن ها حضوری خرید میکنند.

آن چه واضح است این است که این روزها خرید آنلاین لباس به علت راحتی زیاد رایج تر شده است و همه ما به مزایای آن واقف هستیم. اما خرید اینترنتی هنگامی موفق است که شما بتوانید سایز خود را درست انتخاب کنید. هم چنین فروشگاه اینترنتی که از آن خرید می‌کنید، سیاست درستی در مرجوع کردن لباس نامناسب داشته باشد. ممکن است که بعضی آقایان اصلاحاً دو سایزه باشند و بالاتنه و پایین تنه آنها یک سایز نباشد. پس لازم است که به مراکز خرید و پاساژها بیشتر سر بزنید و برای شیک پوشی انرژی و وقت بیشتری بگذارید. از طرفی در خرید اینترنیت نمیتوانید به طور دقیق از ماهیت پارچه ها اطلاع پیدا کنید پس سعی کنید لباس ها را از نزدیک لمس کنید و انواع پارچه‌ها را به طور دقیق بشناسید. هم چنین برای خرید از یک دوست شیک پوش کمک بگیرید.

جالب است بخوانید  صفر تا صد ست کردن اکسسوری های جذاب مردانه

خریدکردن_جنتلمن شیک پوش

۳.برای انتخاب لباس از کمدشان کمی بیشتر فکر میکنند

برای جشن ها و میهمانی ها از روز قبل تصمیم بگیرید چه لباسی را با چه شلوار و کفشی می‌خواهید ست کنید! با چرخه رنگ ها و هارمونی در ترکیب رنگ ها و پارچه ها آشنا شوید تا بتوانید به درستی لباس ها و آیتم های مختلف را با یک دیگر ست کنید.

جنتلمن_ شیک پوش

۴.از لباس های شخصی خود به درستی مراقبت کنید

مردان خوش استایل از بهترین لباس های شخصی استفاده میکنند. زیرا به خوبی میدانندکه لباس های زیر به اندازه کت و شلوار رسمی اهمیت دارند. از این رو شما هم اگر میخواهید بهترین استایل را داشته باشید باید لباس شخصی مردانه با کیفیت خریداری کنید و بدانید که ارزش آن را دارد که برای آن هزینه کنید. دقت داشته باشید که لازم است شرت و جوراب خود را جداگانه و ترجیحاً با دست بشویید. به علت اهمیت فراوان بهداشت شخصی پس از شستشو آن ها را در آفتاب خشک کنید تا کاملا ضدعفونی شوند.

لباس شخصی_ جنتلمن شیک پوش

۵.طبق علائم شستشو مندرج روی لیبل لباس آن ها را بشویید

لباس ها بر اساس نوع و جنس پارچه و بافت باید به روش های مختلفی شستشو شوند. بعضی لباس‌ها باید به روش خشکشویی تمیز شوند مانند پالتوها و کت و شلوارها. بعضی از لباس ها فقط باید با دست شسته شوند مانند لباس های ابریشمی و لباس های شخصی.

در شستشوی لباس دمای آب از اهمیت بسیاری برخوردار است و هم چنین نحوه خشک کردن هر لباس نیز متفاوت است.

نحوه شستشوی لباس_ جنتلمن_ شیک پوش

۶.اندازه قد شلوار را به درستی انتخاب میکنند

شلوار در استایل مردانه از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا این شلوار استکه به آیتم های دیگر هویت میدهد. از این رو با توجه به استایل منتخب خود اعم از رسمی، کژوال و اسپرت باید شلوار مناسب با آن را انتخاب کنید. اما نکته مهم تر اینکه شلوار باید قد مناسبی داشته باشد. و کاملا مماس با کفش ها باشد. بدین ترتیب نباید هنگام نشستن یا خم شدن ساق پای شما دیده شود.

جالب است بخوانید  استایلی جذاب و مردانه با کت و شلوار مشکی

قدشلوار جنتلمن_ شیک پوش

۷.شلوار جین خود را نشویید زیرا مردان خوش پوش این کار را انجام نمیدهند.

همواره تمام تلاش خود را به کار بگیرید که تا جای ممکن شلوار جین خود را تمیز نگهداری کنید تا لزومی برای شستشوی شلوار جین نباشد. بدین ترتیب شلوار جین شما همیشه نو خواهد ماند. اگر لازم بود که شلوار جین خود را بشویید،  آن را به یک خشکشویی بسپارید..

شلوارجین _ جنتلمن _ شیک پوش

۸.به فکر شخصی دوزی باشید

آیا تصور می کنید دوره شخصی دوزی وسفارش کت و شلوار و حتی پیراهن مردانه به یک خیاط ماهر مردانه دوز گذشته است؟واضح است که خیر؛ بدین ترتیب اگر خیاط ماهری سراغ دارید ابتدا پارچه ای اعلا بخرید و و سپس نزد خیاط بروید. خیاط ابعاد دقیق شما را اندازه گیری میکند و لباس مخصوص شما را می‌دوزد.

کت  شلوار شخصی دوزی

۹.چند دست کت و شلوار خوش دوخت و خوش رنگ در کمد لباس های خود داشته باشید

کت و شلوارمردانه در رنگ های مشکی، طوسی،  خاکستری، سرمه‌ای و قهوه‌ای اولویت‌های خرید کت و شلوار برای آقایان رسمی پوش است. هم چنین لازم است همه آقایان چندین جفت کفش مشکی، قهوه‌ای و عسلی مردانه برای ست کردن با این کت و شلوارها داشته باشند. از طرفی خوب است بدانید که برای نگه‌داری آن‌ها از باید از قالب کفش استفاده کنید

کت و شلوار رنگی جنتلمن_ شیک پوش

رمز و راز انتخاب مناسب شلوار مردانه

مقاله قبلی

رسمی ترین لباس های مردانه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *